gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem verwelkomt baby Nio als 60.000e inwoner

9f59390587023451bbfcbcf0795f3768

Het was een bijzonder bericht voor het kersverse gezinnetje uit Doetinchem. Neville en Kelly Antonius werden op 29 november de gelukkige ouders van Nio. Na een telefoontje van de gemeente bleek dat hij een wel heel speciale inwoner van Doetinchem is. Nio is namelijk de 60.000ste inwoner van de gemeente Doetinchem.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Ik belde de gemeente terug na een gemiste oproep, maar ze wisten eigenlijk niet waarom ze hadden gebeld,” vertelt de moeder van Nio, Kelly Antonius. “De volgende dag werd ik weer gebeld, en toen kreeg ik dit bijzondere nieuws te horen.” Ook kersverse vader Neville vond het een erg speciaal telefoontje. “Je eigen kind vind je natuurlijk altijd heel speciaal,” aldus Neville. “Als je dan ook nog te horen krijgt dat hij de 60.000ste inwoner is en dat de burgemeester speciaal voor hem op bezoek komt, dan maakt dat het natuurlijk extra bijzonder.”

Dat bezoek vond burgemeester Mark Boumans zelf ook speciaal. Volgens hem is het namelijk een belangrijk moment om bij stil te staan. “Voor Doetinchem is het geweldig dat Nio de 60.000ste inwoner van onze gemeente is,” aldus Boumans. “Het laat zien dat we de afgelopen jaren echt aan het groeien zijn. Om vandaag de 60.000ste inwoner te vieren, is natuurlijk extra speciaal.”

Cadeautje van burgemeester Boumans
En de burgemeester kwam niet met lege handen. Voor de ouders en Nio had hij bijzondere cadeaus meegenomen. “Hij heeft een mooie oorkonde gekregen en een persoonlijk bericht in een boekje van de burgemeester,” vertelt Neville. “Hij heeft ook hele mooie wensen meegekregen. Ik denk dat hij met al die mooie wensen een goede toekomst tegemoet gaat.”

Lees ook

bal de graafschap

De Graafschap start competitie in Helmond: Jong AZ eerste tegenstander in Doetinchem

De Graafschap speelt op zondag 9 augustus in Helmond de eerste wedstrijd van het achtste seizoen op rij in de eerste divisie. De eerste thuiswedstrijd is op maandagavond 17 augustus tegen Jong AZ. De KNVB heeft woensdagochtend het concept competitieprogramma bekendgemaakt.

WhatsApp Image 2026-06-10 at 09.09.48

Geen gewonden bij frontale botsing bij Lievelde

Bij een frontale botsing tussen twee personenauto’s in Lievelde zijn woensdagochtend wonder boven wonder geen gewonden gevallen. Door de harde botsing zijn beide auto’s flink beschadigd.

arrivabus2

Bushaltes tussen Doetinchem en Zutphen vervallen: pendelbussen worden ingezet

Tussen Doetinchem en Zutphen vervallen bushaltes op lijn 28 van maandag 22 tot en met vrijdag 26 juni. Dat vanwege grootschalig onderhoud aan de N314. Arriva, de aanbieder van openbaar vervoer, zorgt voor pendelbussen van en naar het gemeentehuis in Hengelo en een aangepaste dienstregeling.

JennekeLaurense2

Eenpitter Laurense van Lijst Groot Montferland met tijdelijk ziekteverlof

Fractievoorzitter en enig raadslid van Lijst Groot Montferland Jenneke Laurense gaat tijdelijk met ziekteverlof, dat meldt de partij. Erik Wassing, tot 2025 nog fractievoorzitter neemt voorlopig de honneurs waar.

Schermafbeelding-2026-06-09-145349

Willem Buunk beoogd wethouder voor VVD in Berkelland

Willem Buunk is de beoogde nieuwe wethouder namens de VVD in de gemeente Berkelland. De ervaren bestuurder uit de Achterhoek was eerder wethouder in de gemeente Bronckhorst en werkte de afgelopen jaren als adviseur bij Berenschot. Dinsdagavond wordt tijdens de gemeenteraadsvergadering mogelijk meer duidelijk over het nieuwe coalitieakkoord en de installatie van het nieuwe college.

WhatsApp Image 2026-06-09 at 10.56.23

Een nieuwkomer, een terugkomer en twee blijvers in nieuwe college Lochem, meerderheid vrouw

GemeenteBelangen, PRO en de VVD zijn eruit over wat er de komende jaren in de gemeente Lochem moet gebeuren. Het coalitieakkoord is op hoofdlijnen en bevat vooral veel doelen. Om de ambities waar te kunnen maken schuiven de partijen als wethouders een nieuwkomer, een terugkeerder en twee blijvers naar voren. Opvallend: De vrouwen zijn hier wél in de meerderheid.