gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem verwelkomt baby Nio als 60.000e inwoner

9f59390587023451bbfcbcf0795f3768

Het was een bijzonder bericht voor het kersverse gezinnetje uit Doetinchem. Neville en Kelly Antonius werden op 29 november de gelukkige ouders van Nio. Na een telefoontje van de gemeente bleek dat hij een wel heel speciale inwoner van Doetinchem is. Nio is namelijk de 60.000ste inwoner van de gemeente Doetinchem.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Ik belde de gemeente terug na een gemiste oproep, maar ze wisten eigenlijk niet waarom ze hadden gebeld,” vertelt de moeder van Nio, Kelly Antonius. “De volgende dag werd ik weer gebeld, en toen kreeg ik dit bijzondere nieuws te horen.” Ook kersverse vader Neville vond het een erg speciaal telefoontje. “Je eigen kind vind je natuurlijk altijd heel speciaal,” aldus Neville. “Als je dan ook nog te horen krijgt dat hij de 60.000ste inwoner is en dat de burgemeester speciaal voor hem op bezoek komt, dan maakt dat het natuurlijk extra bijzonder.”

Dat bezoek vond burgemeester Mark Boumans zelf ook speciaal. Volgens hem is het namelijk een belangrijk moment om bij stil te staan. “Voor Doetinchem is het geweldig dat Nio de 60.000ste inwoner van onze gemeente is,” aldus Boumans. “Het laat zien dat we de afgelopen jaren echt aan het groeien zijn. Om vandaag de 60.000ste inwoner te vieren, is natuurlijk extra speciaal.”

Cadeautje van burgemeester Boumans
En de burgemeester kwam niet met lege handen. Voor de ouders en Nio had hij bijzondere cadeaus meegenomen. “Hij heeft een mooie oorkonde gekregen en een persoonlijk bericht in een boekje van de burgemeester,” vertelt Neville. “Hij heeft ook hele mooie wensen meegekregen. Ik denk dat hij met al die mooie wensen een goede toekomst tegemoet gaat.”

Lees ook

Berkel

Raad Berkelland tikt begroting af, maar gaat op herhaling

De gemeenteraad heeft de begroting voor 2027 afgetikt, die vóór 15 november bij de toezichthouder Provincie Gelderland moet zijn ingeleverd. Máár, een beleidsarme begroting, die nog dit jaar wordt bijgesteld en in januari andermaal door de raadsleden onder de loep wordt genomen. De raadsleden gaan dus nog een keer op herhaling.

Stan-Bouman-Sensire-WEBFOTO-7-van-31

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge in Doetinchem bereikt hoogste punt

De bouw van het nieuwe revalidatiecentrum De Brugge naast het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft het hoogste punt bereikt. Sensire en Klimmendaal, die verschillende vormen van revalidatiezorg gaan samenbrengen onder één dak, vierden deze mijlpaal met het hijsen van een vlag.

Camping

Donderdag Zwarte Cross in 2027 alleen voor campinggasten

De donderdag van de Zwarte Cross is in 2027 niet meer voor iedereen. De organisatie van het festival maakte bekend dat de dag vanaf 2027 alleen nog maar toegankelijk is voor mensen met een campingkaart.

WhatsApp Image 2026-11-04 at 13.10.46 (1)

Grens bij Netterden twee dagen dicht voor auto’s

De Duitse grens bij Netterden gaat twee dagen dicht voor gemotoriseerd verkeer. Op maandag 9 en dinsdag 10 november wordt het smalle grensbruggetje over het Netterdens kanaal gerepareerd.

WhatsApp Image 2026-11-03 at 20.55.58

Auto op de kant na eenzijdig ongeval Langerak

Een auto is dinsdagavond op de Keppelseweg in Langerak op zijn zijkant terechtgekomen na een eenzijdig ongeval. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

rechtbankZutphen

Doetinchemmer (37) wilde komst azc tegenhouden met bom: 3,5 jaar cel

Asielzoekers vrees aanjagen en de besluitvorming in de lokale politiek beïnvloeden. Volgens de rechtbank heeft Arjan L. (37) uit Doetinchem met een bom geprobeerd de komst van een nieuw asielzoekerscentrum in zijn woonplaats tegen te houden.