gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem verwelkomt baby Nio als 60.000e inwoner

9f59390587023451bbfcbcf0795f3768

Het was een bijzonder bericht voor het kersverse gezinnetje uit Doetinchem. Neville en Kelly Antonius werden op 29 november de gelukkige ouders van Nio. Na een telefoontje van de gemeente bleek dat hij een wel heel speciale inwoner van Doetinchem is. Nio is namelijk de 60.000ste inwoner van de gemeente Doetinchem.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Ik belde de gemeente terug na een gemiste oproep, maar ze wisten eigenlijk niet waarom ze hadden gebeld,” vertelt de moeder van Nio, Kelly Antonius. “De volgende dag werd ik weer gebeld, en toen kreeg ik dit bijzondere nieuws te horen.” Ook kersverse vader Neville vond het een erg speciaal telefoontje. “Je eigen kind vind je natuurlijk altijd heel speciaal,” aldus Neville. “Als je dan ook nog te horen krijgt dat hij de 60.000ste inwoner is en dat de burgemeester speciaal voor hem op bezoek komt, dan maakt dat het natuurlijk extra bijzonder.”

Dat bezoek vond burgemeester Mark Boumans zelf ook speciaal. Volgens hem is het namelijk een belangrijk moment om bij stil te staan. “Voor Doetinchem is het geweldig dat Nio de 60.000ste inwoner van onze gemeente is,” aldus Boumans. “Het laat zien dat we de afgelopen jaren echt aan het groeien zijn. Om vandaag de 60.000ste inwoner te vieren, is natuurlijk extra speciaal.”

Cadeautje van burgemeester Boumans
En de burgemeester kwam niet met lege handen. Voor de ouders en Nio had hij bijzondere cadeaus meegenomen. “Hij heeft een mooie oorkonde gekregen en een persoonlijk bericht in een boekje van de burgemeester,” vertelt Neville. “Hij heeft ook hele mooie wensen meegekregen. Ik denk dat hij met al die mooie wensen een goede toekomst tegemoet gaat.”

Lees ook

Ton Koenderink

Ton Koenderink met nipte meerderheid benoemd tot wethouder in Berkelland

Ton Koenderink is met een nipte meerderheid van de gemeenteraad benoemd tot wethouder in de gemeente Berkelland. De stemming viel met 13 voor en 11 tegen in het voordeel uit van het omstreden raadslid van Samen voor Berkelland.

04 Politie0

Politie onderzoekt geweldsincident bij station in Gaanderen

De politie is een onderzoek gestart naar een geweldsincident van zaterdagavond bij het station in Gaanderen. Bij het incident raakte een minderjarig iemand gewond. Niet veel later werden twee minderjarige verdachten aangehouden.

TinyHouse20

Leerlingen uit Neede timmeren nieuw onderdak voor docent: 'Niet iets wat je alle dagen doet'

Leerlingen van het Assink Lyceum uit Neede hebben de afgelopen jaren gewerkt aan een wel heel bijzonder project. Tijdens het vak bouwkunde werkten ze aan een nieuwe woning voor docent Erwin Beumer. Na vele van lesuren passen, meten, zagen en timmeren is het nieuwe onderkomen opgeleverd in de vorm van een tiny house.

WhatsApp Image 2026-06-30 at 12.17.19

Geen treinverkeer tussen Wehl en Doetinchem na aanrijding op het spoor

Tussen Wehl en Doetinchem rijden momenteel geen treinen vanwege een aanrijding op het spoor. Het is nog niet bekend wat er precies is gebeurd.

Oostrum0

Van Oostrum stopt bij ODA: ‘Ons door menig stevige etappe geloodst’

Joost van Oostrum neemt na twaalf jaar afscheid als voorzitter van de Omgevingsdienst Achterhoek (ODA). De burgemeester van Berkelland was voorzitter van zowel het dagelijks als het algemeen bestuur van de dienst.

Tempel

Oranjetempel Silvolde in mineur na nachtwedstrijd: Nederland struikelt over Marokko

Zo'n 250 nachtbrakers stonden dinsdagochtend al in alle vroegte klaar in Silvolde voor de zestiende finale van het WK tegen Marokko. Uiteindelijk werden ze niet beloond: Nederland verloor en ligt uit het toernooi. Toch was de sfeer lange tijd feestelijk.