gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem start tweede fase van werkzaamheden J.F. Kennedylaan

43e975cb6efc5d4b1302ff4873ceb176.jpg

Doetinchem is dinsdag begonnen met de tweede fase van de werkzaamheden aan de J.F. Kennedylaan. Tot en met 20 juni wordt er gewerkt aan deze drukke weg in de stad. De eerste fase van de werkzaamheden werd in 2024 afgerond.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Vanwege de werkzaamheden zijn er de komende tijd een aantal wegen afgesloten. Eerst is de J.F. Kennedylaan, vanaf de kruising met de Nieuweweg tot en met de Hofstraat, afgesloten voor al het verkeer. Daarnaast wordt er door een aannemer gewerkt aan het gedeelte tussen de toegangsweg richting het Graafschap College en de kruising met de Varsseveldseweg.

In 2024 werd de J.F. Kennedylaan ook al aangepakt. Zo werd het fietspad dat langs de autoweg loopt op bepaalde plekken veiliger gemaakt door het te verhogen. Naar verwachting wordt er in mei ook gewerkt aan een oversteekplaats voor fietsers bij de Bilderdijkstraat. Daarnaast wordt het weggedeelte tussen de ingang van de Jumbo en de Tollenstraat onder handen genomen.

Lees meer over:

Lees ook

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.