gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchem start tweede fase van werkzaamheden J.F. Kennedylaan

43e975cb6efc5d4b1302ff4873ceb176

Doetinchem is dinsdag begonnen met de tweede fase van de werkzaamheden aan de J.F. Kennedylaan. Tot en met 20 juni wordt er gewerkt aan deze drukke weg in de stad. De eerste fase van de werkzaamheden werd in 2024 afgerond.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Vanwege de werkzaamheden zijn er de komende tijd een aantal wegen afgesloten. Eerst is de J.F. Kennedylaan, vanaf de kruising met de Nieuweweg tot en met de Hofstraat, afgesloten voor al het verkeer. Daarnaast wordt er door een aannemer gewerkt aan het gedeelte tussen de toegangsweg richting het Graafschap College en de kruising met de Varsseveldseweg.

In 2024 werd de J.F. Kennedylaan ook al aangepakt. Zo werd het fietspad dat langs de autoweg loopt op bepaalde plekken veiliger gemaakt door het te verhogen. Naar verwachting wordt er in mei ook gewerkt aan een oversteekplaats voor fietsers bij de Bilderdijkstraat. Daarnaast wordt het weggedeelte tussen de ingang van de Jumbo en de Tollenstraat onder handen genomen.

Lees meer over:

Lees ook

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp Ahrtal over de grens: hoe Rijn & IJssel ineens voorbeeld werd

De plek was goed gekozen: het Wasserbaulabor van de RWTH Aachen. Tussen modellen en proefopstellingen waarin waterstromen worden nagebootst, liet Noordrijn-Westfalen zien wat er vijf jaar na de verwoestende watersnoodramp op 14 juli 2021 in het Ahrtal in gang is gezet. De ramp voltrok zich gelijktijdig met eenzelfde gebeurtenis in Valkenburg toen de Geul de hevige regenval niet aankon en waar gelukkig geen dodelijke slachtoffers vielen.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.

Bord Lengel

Lengel vreest voor terugkeer trafohuisje, gemeente: 'Komt terug, maar pas in 2028 of 2029'

De dorpsraad van Lengel dacht dat alles in kannen en kruiken was. Het geliefde trafohuisje werd weggehaald, gerestaureerd en zou na de aanleg van de nieuwe woonwijk Lakermaat weer een plek krijgen. Toen bleek dat de gemeente geen geld voor de terugplaatsing heeft opgenomen in de Kadernota, trok Dorpsbelangen aan de bel. De gemeente probeert die zorgen nu weg te nemen.

Waterzuivering0

Warmtenet RWZI Etten technisch haalbaar, maar Oude IJsselstreek stelt besluit opnieuw uit

Een warmtenet met warmte uit de rioolwaterzuivering (RWZI) bij Etten is technisch haalbaar, maar de gemeente Oude IJsselstreek zet voorlopig geen volgende stap. Volgens het college zijn de aansluitkosten voor inwoners nog te hoog. Toch kan de gemeente niet aangeven welk bedrag dan wél acceptabel is.

Schermafbeelding 2026-07-09 120735

Gewonde man aangetroffen in Doetinchem, politie doet onderzoekt

Een man is woensdagavond gewond aangetroffen aan de Van Starkenborghstraat in Doetinchem. Het is niet bekend hoe de man daar gewond terecht is gekomen.