gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dieven met bus vol elektrische fietsen op heterdaad aangehouden

f3c63c5cd194bb52aa0050bf9bb99056.jpg

Twee fietsendieven zijn maandag in Halle betrapt in een busje met vijf gestolen rijwielen. De twee sloegen eerder op de dag toe in onder meer Eibergen en Lichtenvoorde, mede door een tipgever werden de dieven uiteindelijk gevonden en aangehouden.

Viggo Zweverink |
De daders sloegen eerst toe in Eibergen, rond 12.45 uur. In de plaats werden meerdere e-bikes gestolen, waarna er niet veel later ook meldingen binnenkwamen uit Groenlo en Lichtenvoorde. Een getuige kon daar echter het kenteken noteren van het busje waarin de twee reden. Agenten konden daardoor in actie komen. "Met diverse eenheden hebben wij de regio 'dicht' gezet en om 15.15 uur konden wij in Halle twee personen aanhouden", meldt de politie. "In het voertuig waar deze verdachten in reden troffen wij ook daadwerkelijk de elektrische fietsen aan die eerder deze dag gestolen waren."

De fietsdiefstal van maandag staat mogelijk niet op zich. De politie sluit niet uit dat de daders onderdeel uitmaken van een grotere internationale criminele groep. Daarom worden Achterhoekse fietseigenaren gewaarschuwd om op te letten. De politie benadrukt dat de diefstallen vooral overdag plaatsvinden, bij winkelcentra. Daarnaast raden zij mensen aan hun tweewieler vast te maken, en te zorgen voor track and trace op hun elektrische fiets.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een mooie groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.