gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint weer in de slotfase

c4b8d2b3b4d3e411108ebdbeca6eed15.jpg

De Graafschap heeft in de blessuretijd met 1-2 gewonnen van FC Den Bosch. Het was invaller Tim Braem die onder het toeziend oog van 300 meegereisde supporters het vonnis voltrok. Door die overwinning stijgen de Superboeren naar de achtste plaats in de Keuken Kampioen Divisie.

Martijn Berkenfeldt |  | Aangepast op
Na een tumultueuze week met een nederlaag op de amateurs van GVVV moest De Graafschap in Den Bosch de rug rechten.

Na een schorsing van twee wedstrijden keerde Ibrahim El Kadiri in competitieverband terug in de basis. De linksbuiten liet zich na 40 minuten gelden met een goede goal. Hij verschalkte doelman Pepijn van de Merbel met een schot van buiten de zestien in de korte hoek.

De Doetinchemmers konden niet lang genieten van de voorsprong; Thijs van Leeuwen bekroonde zijn topweek met een doelpunt in De Vliert en bepaalde daarmee de ruststand op 1-1.

Lang ging het gelijk op tussen De Bosschenaren en de bezoekers. In minuut 64 kregen The Blue White Dragons de ultieme gelegenheid om op voorsprong te komen. Na een ongelukkig moment in de defensie van De Graafschap legde scheidsrechter Robin Hensgens de bal op de stip. Clubtopscorer Monzialo schoot de bal vanaf elf meter op de lat, waardoor het gelijk bleef.

De wissels maakten het verschil voor De Superboeren. Na twee minuten blessuretijd legde invaller Arjan van der Heide de bal na een schermutseling terug op Tim Braem, die hem van een meter of 20 in de verre hoek schoot en de Brabantse doelman kansloos liet. Het is het eerste doelpunt voor Braem in het shirt van De Graafschap.
De thuisploeg kon door gebrek aan tijd de gelijkmaker niet maken en dus gaan de punten mee naar Doetinchem.

Voor de volgende wedstrijd moet De Graafschap opnieuw afreizen naar Brabant. Op zondag 9 november wordt de ploeg om 16.45 uur verwacht in Waalwijk om aan te treden tegen RKC.

Lees meer over:

Lees ook

lochem gemeentehuis0.jpg

Lochem wil ouderenzorg en wonen op elkaar afstemmen

De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.