gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wint ruim in Varsselder

c2b88123ea87d93897b0afff2527e447.jpg
Redactie REGIO8 |
De Graafschap stond na 20 minuten spelen op een 2-0 voorsprong door doelpunten van Alexander Bannink en Dean Koolhof. Het regioteam van GWVV, bestaande uit spelers van onder meer Ulftse Boys, sc Silvolde, vv Gendringen en vv Etten, kon daar weinig tegenover zetten. Wel scoorde Jorik te Kaat op prachtige wijze (een stift) de 1-2. Lang konden de amateurs daar niet van genieten. Doelpunten van Andrew Driver, Vincent Vermeij en wederom Koolhof bepaalden de ruststand op 1-5.

Na rust liepen de Superboeren onder toeziend oog van 1.200 toeschouwers, waaronder oud-aanvoerder Ted van de Pavert, verder uit. Koolhof en Bryan Smeets scoorden snel na elkaar. Na een uur spelen bracht Graafschap-trainer Jan Vreman negen nieuwe spelers in het veld. Een van hen, middenvelder Aleksander Jankovic, zette snel daarna de 1-8 op het bord. Invallers Aron de Koning (3 goals) en Kabir Sabotic bepaalden met hun doelpunten de eindstand op 1-12. Zondag sluit De Graafschap de oefencampagne af met een wedstrijd tegen Real Mallorca op de Open Dag.

Opstelling eerste 60 minuten: Heusinkveld; Will, Vreman, Nieuwpoort, Keurntjes; Diemers, Bannink, Smeets, Driver; Koolhof, Vermeij.

Opsteling vanaf 60e minuut:
Heusinkveld; Van den Berg, Vreman, El Malki, Konderak; Jankovic, Huntelaar, De Koning, El Hammouchi; Versteeg, Sabotic.

Lees ook

Jose van Egmond + gemeentehuis.jpg

Waarnemend burgemeester van Tiel verkenner in Montferland: zoektocht naar stabiliteit

José van Egmond gaat het als verkenner aan de slag in de gemeente Montferland tijdens de bestuursvorming. Momenteel is ze waarnemend burgemeester in Tiel. De verkenningsfase moet medio mei klaar zijn.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Grote methzaak met labs onder meer in Baak: 44 maanden cel geëist tegen Doesburger

Tegen een 50-jarige man uit Doesburg is door het Openbaar Ministerie een gevangenisstraf van 44 maanden geëist. De man wordt ervan verdacht deel uit te maken van een crimineel verband dat zich op grote schaal bezighield met de productie van crystal meth, onder andere in Baak.

c0a46431-2fd4-4d84-ab2c-1cd3bf2f74ba.jpg

Vier personen met de schrik vrij na eenzijdig ongeval bij Winterswijk

Vier personen zijn maandagavond met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval in het Winterswijkse buurtschap Corle. Alleen de bestuurder raakte lichtgewond.

c948a1aee84f33ad7f9fc09431c80afa.jpg

Doetinchemse burgemeester heeft smaak te pakken: Boumans ook verkenner in Haaksbergen

Waar hij eerder nog had voorgenomen geen rol te spelen bij coalitievorming in gemeenten, heeft burgemeester Mark Boumans nu een eervolle taak bij een tweede gemeente geaccepteerd. Naast zijn inzet als verkenner in Coevorden, gaat hij ook aan de slag in Haaksbergen.

Vulcanus foto GLD.jpg

Hoop en verdriet tijdens bewonersbijeenkomst over toekomst Vulcanus

Eerst was er Vulcanus, toen kwam Langerak. IJzergieterij Vulcanus opende 132 jaar geleden haar deuren en beleefde in de jaren '60 haar hoogtepunt. Daarna daalden de inkomsten en daarmee het aantal werknemers gestaag. Sinds begin deze eeuw viel de fabriek al een aantal keer (bijna) om en strengere milieueisen lijken Vulcanus opnieuw de das om te doen. Daarom zijn er nu plannen voor een nieuwe woonwijk. Tenzij zich voor aankomende woensdag een nieuwe eigenaar meldt.

PXL_20260327_193142612.MP.jpg

Kruis van oorlogsschroot en processie verbindt de Duitsers met Netterden

Een kruis, gesmeed uit oorlogsschroot, gedragen over de grens als symbool voor vrede. Jaarlijks lopen mensen van het Duitse Spielberg naar Netterden om samen stil te staan bij vrede en de slachtoffers van oorlogen. Het doel is de verbondenheid bij elkaar op te zoeken.