gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil winstreeks uitbreiden voor interlandbreak

f9c42d816f213fe35efbfda86fa13eac.jpg

De Graafschap reist vrijdag als de nummer vijf van de competitie af naar Velsen-Zuid voor het duel met het SC Telstar van Didammer Mike Snoei. Trainer Jan Vreman hoopt dat zijn mannen de goede lijn van de afgelopen weken doorzetten en met een winstpartij de interlandbreak ingaan.

Tim Rondeel |
“Ik verwacht wel een Telstar dat wat wil laten zien tegen ons”, aldus trainer Vreman. “Het is een elftal dat best goed één-op-één kan spelen en goed in de duels kan komen. Dan is het aan ons hoe we er mee omgaan.” De oefenmeester verwacht dan ook een lastige klus tegen de huidige nummer achttien van de competitie: “Ik heb er wel vertrouwen in, maar het is niet zo dat het eventjes gaat gebeuren.” Ondanks dat de Superboeren er verdienstelijk voorstaan met een vijfde plek in de competitie en een tweede plek in de periode, is er een groot verbeterpunt aan te wijzen: meer scoren. “Daar zijn we druk mee bezig”, beaamt Vreman. “Dat is oefenen, oefenen, oefenen en zorgen dat het nog beter op elkaar afgestemd is.”

Mogelijke uitkomst voor het doelpuntenprobleem kan publiekslieveling Devin Haen zijn. “We weten wat Devin kan. Hij heeft nog niet echt veel doelpunten gemaakt, maar die kans heeft hij ook nog niet gehad”, schetst de trainer. “Daar vertrouwen we wel op, maar hetzelfde geldt voor David (Flakus Bosilj red.), en zo hebben we wel meer jongens die doelpunten kunnen maken, maar op dit moment lukt dat nog niet.” Na enkele maanden blessureleed maakte Haen vrijdag zijn rentree tegen NAC Breda. “Dat is voor een voetballer denk ik het lekkerste gevoel”, blikt de negentienjarige aanvaller terug. “Ik heb er bijna elf weken aan gewerkt om hier weer te mogen staan."

'Aardig kapot van'
De jonge Achterhoeker begon het seizoen als eerste spits, maar viel in de eerste competitiewedstrijd uit met een voetblessure. “Je gaat er vanuit dat het een lekker seizoen wordt, lekker starten, en dan gebeurt zoiets na een half uur al”, kijkt hij terug op het duel met ADO Den Haag. “Daar was ik wel aardig kapot van.” Ook enkele tegenslagen in zijn herstel hielpen niet mee voor zijn gemoedstoestand.

Lammers terug
Nu hij weer terug is bij de selectie is de stemming bij Haen weer compleet omgeslagen, ook bij de rest van selectie hangt een positief sfeer. “Resultaten zijn daar ontzettend belangrijk in”, schetst Vreman. “Dat merk je gelijk.” Centrale verdediger Jan Lammers keert vrijdag weer terug in de basis. Dit gaat ten koste van jeugdproduct Joran Hardeman. Voor de rest houdt de Achterhoekse oefenmeester vast aan dezelfde spelers, Haen moet het dus doen met een plek op de bank.

Opstelling: Bakker; Fortes, Schenk, Lammers, A. Büttner; Warmerdam, Brittijn, Colyn; Önal, Flakus Bosilj, G. Büttner.

Foto: REGIO8

Lees ook

ophokplicht0.jpg

Ophokplicht voor pluimvee in de Achterhoek vervalt

De ophok- en afschermplicht die in verband met de vogelgriep gold voor pluimvee wordt in de Achterhoek, net als bijna in het hele land ingetrokken. Alleen in de Gelderse Vallei, waar veel pluimveebedrijven zitten, moeten de dieren nog binnen blijven, zo heeft staatssecretaris Erkens van Landbouw bekendgemaakt.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 08.59.45.jpeg

Botsing tussen auto en fietser in Varsseveld: fiets vast onder voertuig

Bij een ongeval op de Hovenstraat in Varsseveld is woensdagochtend een automobilist met een fietser in botsing gekomen. De bestuurder van de auto zag de fietser over het hoofd, waarna deze onder het voertuig terechtkwam.

Silvolde112geblurd.jpg

Fietsers botsen tegen elkaar in buitengebied in Silvolde

Twee fietsers zijn dinsdagavond in het buitengebied van Silvolde gewond geraakt, nadat zij tegen elkaar zijn gebotst. Ondanks de verwondingen hoefden beide fietsers niet mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-04-21 at 16.20.17.jpeg

‘Vernield’ kunstwerk kunstroute ’s-Heerenberg blijkt toch niet vernield

Een video van een ‘vernield’ kunstwerk bij de kunstwandelroute in ’s-Heerenberg gaat rond op sociale media. “Het leek mensen een goed idee om met een schaar verschillende banden van dit kunstwerk stuk te knippen”, zegt de filmer. De vork blijkt iets anders in de steel te zitten, de kunstenaar vindt het zelfs helemaal niet erg dat het kunstwerk kapot lijkt.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”