gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil lijn doortrekken tegen ADO Den Haag

15a1d57ac9c9f8bb38a760de59fde134.jpg

De Graafschap gaat vrijdagavond op bezoek bij de nummer dertien van de competitie ADO Den Haag. De ploeg uit de Hofstad begon net als de Superboeren slecht aan het seizoen, maar beide clubs lijken nu de weg naar boven te hebben ingeslagen.

Tim Rondeel |
“Een ploeg met de nodige kwaliteiten”, zo ziet trainer Adrie Poldervaart de tegenstander van vrijdagavond. “Natuurlijk met de voorhoede met veel dreiging en natuurlijk een van de topscorers van vorig jaar (Thomas Verheydt red.) er in.” Niet alleen de selectie ziet de trainer als kwaliteit ook de entourage van de club. “Je speelt bij ADO dus fanatieke supportersschare op midden-noord dus dat wordt een mooie uitdaging. “Het gaat een pittige wedstrijd worden”, vult aanvaller Denzell Gravenberch aan. “We hebben beide afgelopen vrijdag gespeeld en dinsdag, dus hun hebben ook wat in de benen. We zullen tot het einde gaan en de sterkste zal het overleven denk ik.”

Aanvaller Denzell Gravenberch was in de laatste drie officiële wedstrijden trefzeker. Afgelopen week ontbrak Charlison Benschop wegens een lichte blessure en mocht Gravenberch zich bewijzen. Ook Achterhoeker Devin Haen aast op minuten waardoor de aanvallers elkaar scherp houden. “Het is een gezonde concurrentie strijdt”, aldus de aanvaller. “Het zijn allebei topgozers en ik kan het goed met ze vinden. Er is gewoon een goede positieve vibe bij ons team en dat is belangrijk denk ik. Wat wij uiteindelijk doen als team is belangrijker dan één persoon.”

Naar jezelf kijken
Poldervaart ziet de ontmoeting met ADO niet als een duel waarbij het om aanhaken gaat. “Wij moeten gewoon punten halen want wij staan op elf punten uit elf duels, en dat is weinig”, laat de trainer weten die niet te veel wil kijken wat er anders had kunnen gaan. “Het enige waar je invloed op hebt dat is jezelf en wij moeten gewoon punten halen.”

Geen Korte, wel Benschop
In Den Haag kan Poldervaart net als vorige week niet beschikken over aanvaller Giovanni Korte. Mede-clubtopscorer Benschop heeft deze week wel weer meegetraind en is naar verwachting onderdeel van de selectie die naar Zuid-Holland gaat.

Foto: REGIO8



Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.