gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest op bezoek bij Helmond Sport

107c6986d60002170922367e3baa260a.jpg

De Graafschap heeft vrijdagavond niet weten te winnen van Helmond Sport. In het uitduel met de Brabanders kwamen de Doetinchemmers nog wel op voorsprong, maar wisten dit niet vast te houden.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De Superboeren begonnen de wedstrijd sterk en kwamen in de vijfde minuut tot een kans, maar het afstandsschot van middenvelder Philip Brittijn werd gekeerd. Over en weer volgden daarna kansen, maar uiteindelijk was het Simon Colyn die de eerste treffer van de avond op zijn naam kreeg. In de achttiende minuut bleef de bal hangen voor de goal van Helmond Sport, uiteindelijk was de Canadese middenvelder die boven iedereen uitsteeg en de bal binnen kon kopen, 0-1. Enkele minuten later deed de thuisploeg via aanvaller Álvaro Marín wat terug. De aanvaller kopte de gelijkmaker via de paal achter doelman Thijs Jansen. Vlak voor rust kon diezelfde Marin zijn tweede van de avond maken na een fout van Jansen. 2-1 ruststand.

In de tweede helft jaagde de Doetinchemmers op de gelijkmaker. Onder meer via Ralf Seuntjens en Basar Önal waren de Superboeren dicht bij de tweede treffer van de wedstrijd.Doelman Robin Mantel van de thuisploeg ontpopte zich tot man van de wedstrijd. In de laatste minuut van de blessuretijd wist Martijn Kaars ook nog de 3-1 te maken.

Door de nederlaag zakt De Graafschap naar de vijfde plek op de ranglijst. Volgende week vrijdag ontvangt de ploeg van trainer Jan Vreman FC Den Bosch op de eigen Vijverberg.

Lees meer over:

Lees ook

MaasTTVL.jpg

Oud-Superboer Willemsen en geteisterde tafeltennisclub winnen sportverkiezing Lochem

Voetballer Maas Willemsen, volleybalster Fleur Kleine Schaars en sportclub LTTC De Toekomst vielen in de prijzen bij de sportverkiezing van de gemeente Lochem. In het gemeentehuis werd zaterdagavond stilgestaan bij sportjaar 2025.

WhatsApp Image 2026-03-08 at 14.51.36.jpeg

Lamlendig De Graafschap verliest van effectief Vitesse

De Graafschap is er niet in geslaagd om voor het eerst in 41 jaar twee keer in één seizoen te winnen van Vitesse. Het werd zelfs een oorwassing in de Gelderse kraker op De Vijverberg: de Arnhemmers wonnen met liefst 1-4.

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Sponsorshizzle.jpg

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.