gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest in Almere en wacht zware dobber in Doetinchem

ALMGRA.jpg
Foto: De Graafschap Media

De Graafschap heeft de eerste wedstrijd in de play-offs verloren. De ploeg van Marinus Dijkhuizen ging in Almere met 3-1 onderuit tegen Almere City en staat zaterdagavond voor een flinke opgave op De Vijverberg.

Tim Rondeel | Justin Buunk |  | Aangepast op

Aanvoerder Reuven Niemeijer was fit genoeg om te spelen, terwijl Jason Meerstadt en Nolan Martens ontbraken. Dit bleek achteraf een groot gemis, want de thuisploeg begon sterker aan de wedstrijd. Een aantal kleine kansen van Almere moest voor alertheid zorgen bij De Graafschap.

Halverwege de eerste helft was de eerste grote kans meteen een goal, maar deze werd afgekeurd wegens buitenspel. Enkele minuten later was het alsnog raak: een voorzet van Jacobs en een schot van Poku waren Wieggers te machtig: 1-0 voor Almere.

De Graafschap had in de eerste helft niets te vertellen en het was wachten op een tweede treffer van Almere. Extra tegenvaller was het uitvallen van Reuven Niemeijer. Hij moest na een klein halfuur het veld verlaten. Vlak voor rust viel daarentegen de volledig onverwachte gelijkmaker. Een verre inworp van Besselink belandde via Thomas Kok op het hoofd van Fedde de Jong, die de bal langs doelman Kuijsten kopte.

De tweede helft ging verder waar de eerste was gebleven. Almere was dreigend en het was wachten op een treffer. Die viel dan ook na een klein uur spelen. Play-offsensatie Marley Dors werd niet gedekt bij de tweede paal en kon rustig binnenkoppen. De Graafschap stond weer op achterstand.

Ook na dit doelpunt bleef Almere de betere partij. Het laatste doelpunt van Almere was echter het mooiste: een individuele actie van Poku liet Schoppema op zijn achterste glijden, waarna hij de bal keihard in de korte hoek inschoot. Almere wint de wedstrijd dik verdiend met 3-1.

Lees ook

Bijen0.jpg

Imkeropleiding populair in Achterhoek: vrouwelijke interesse groeit

De populariteit van het bijenhouden groeit in de Achterhoek. Bij de Bijenstal van imkervereniging de Grensstreek in natuurgebied Engbergen merken ze dat er een groeiende interesse is om het imkervak te leren. Imker Arie Doornink ziet een bijzondere trend.

Duitsland Drukte.jpg

Vervanging viaducten op A3 bij Emmerich: opnieuw belemmeringen voor grensverkeer

Automobilisten die eind mei via de A3 verder Duitsland in willen, moeten opnieuw rekening houden met flinke vertraging. De Duitse Autobahn gaat van vrijdag 29 mei 20.00 uur tot maandag 1 juni 05.00 uur helemaal dicht tussen de grensovergang bij Beek en Emmerich-Ost.

mogezompsebrug.png

Al bijna een jaar dicht: Mogezompsebrug in Lochem blijft voorlopig afgesloten

De Mogezompsebrug in het buitengebied van Lochem blijft voorlopig nog dicht. De brug werd in juni vorig jaar door Rijkswaterstaat, de eigenaar van de brug, afgesloten voor al het verkeer vanwege ernstige schade.

AanrijdingBlur.jpg

Gewonde bij botsing tussen auto en busje in Ruurlo

Een personenauto en een busje zijn woensdagochtend in Ruurlo tegen elkaar gebotst. Bij het ongeluk is een gewonde gevallen.

TERBORGSEWEG DRONE0.jpg

Doetinchem en COA werken aan beheerplan na risicoanalyse opvanglocatie Terborgseweg

De komst van de tijdelijke opvanglocatie voor honderd asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem brengt volgens onderzoeksbureau Beke tientallen risico’s met zich mee. Voordat de opvang opent, moeten daarvoor maatregelen worden getroffen. De gemeente Doetinchem werkt daarom samen met het COA aan een beheerplan waarin die maatregelen worden uitgewerkt.

Foto Tim Mengerink Gerard Tebroke Memorialloop Aalten.jpg

Hardloophype niet helemaal te zien bij Achterhoekse atletiekclubs: 'Ledenaantal blijft heel stabiel'

Hardlopen lijkt populairder dan ooit. Hardloopevenementen in de Achterhoek stromen vol en bijna iedereen kent wel een familielid dat wil meedoen aan een (halve) marathon. In hoeverre is deze hype terug te zien bij atletiekverenigingen in de regio? Een rondje langs de banen.