gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap steunt actie van KiKa

385cf47d15263a0a1c115afcce16e2d1.jpg

De Graafschap daagt samen met KiKa en de Doetinchemse scholieren Pim en Rein basisscholen in de Achterhoek uit aan de Korte Broek Actie mee te doen. Door middel van de actie willen ze samen geld in zamelen voor onderzoek naar kinderkanker.

Tim Rondeel |
“Wij dragen KiKa een enorm warm hart toe”, aldus Michael Ogubai, manager MVO bij De Graafschap. “KiKa staat niet alleen op ons thuisshirt dit seizoen, maar we willen ook bijdragen aan het onderzoek naar kinderkanker.” De Graafschap heeft een Korte Broek Actie bedacht waarbij alle supporters en sponsoren gevraagd werden om in een korte broek naar de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport te komen, maar door de coronamaatregelen wordt die wedstrijd zonder publiek gespeeld. “We hebben nu iets nieuws bedacht”, laat Ogubai weten. “Namelijk een regionale basisscholen challenge.”

De actie is geïnspireerd op het verhaal van Pim en Rein. Vorig jaar werd Rein ziek en om zijn vriendje een hart onder de riem te steken, haalde de Doetinchemse Pim Remijn met zijn korte broekenactie ruim 14.000 euro op. Inmiddels gaat het goed met Rein, daarom komen ze dit jaar samen in actie voor KiKa. Ze dagen alle scholen in de Achterhoek uit om mee te doen aan de actie en van 20 tot en met 24 december in korte broek naar school te gaan. De school die het meeste geld ophaalt met de actie mag in het nieuwe jaar met de hele school naar een thuiswedstrijd.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

BoumansGrenscontrole.jpg

Burgemeester Boumans doet oproep aan Duitsland na ongeluk A12: 'De grens is bereikt'

'Onverstandig en onverantwoordelijk', reageert Mark Boumans naar aanleiding van het ernstige ongeval op de A12 bij Babberich, vlak voor de grens met Duitsland. De burgemeester van Doetinchem zegt 'ernstig opgeschrikt' te zijn door het nieuws van de zware kettingbotsing met vijf voertuigen. Bij de botsing raakten drie mensen gewond, onder wie een kind

WhatsApp Image 2026-03-05 at 22.30.48.jpeg

Montferland werkt aan nieuw participatieplan azc na burgerinitiatief, initiatiefnemer ontevreden

De gemeente Montferland gaat een nieuw communicatie- en participatieplan maken rond de zoektocht naar een locatie voor een asielzoekerscentrum (azc). Dat kondigde burgemeester Annemarie Fellinger donderdagavond aan tijdens de raadsvergadering waar ook een burgerinitiatief tegen een azc in de gemeente op de agenda stond. Het voorstel van het burgerinitiatief werd door de gemeenteraad aangepast, wat bij de initiatiefnemers op kritiek stuitte.

STILL Berkelland0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Berkelland gemeenteraadsverkiezing 2026

De zes lijsttrekkers van de gemeente Berkelland zijn donderdagavond met elkaar in debat gegaan. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over asielopvang, woningbouw en de toekomst de zwembaden in de gemeente. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Berkelland terug.

Suzan en Freek ZC1.jpg

Suzan & Freek, Rowwen Hèze en De Paloma's op Zwarte Cross 2026

De Zwarte Cross heeft 41 nieuwe namen bekendgemaakt voor de komende editie. Onder andere Kraantje Pappie, Rowwen Hèze en De Paloma’s zijn toegevoegd aan de line-up. Ook Suzan & Freek treden op, zij staan op de zondag van het festival op het Hoofdpodium.

berkelland2.jpg

Lijsttrekkers Berkelland in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek beet dinsdag het spits af, donderdag is Berkelland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

Voetbalclubslogos.jpg

JOY 26 nieuwe naam jeugdvoetbalsamenwerking Oude IJsselstreek

De zeven samenwerkende voetbalclubs uit de gemeente Oude IJsselstreek hebben de naam voor de nieuw op te richten SJO jeugdvoetbalclub gepresenteerd. De jeugd van Ulftse Boys, SDOUC, GWVV, NVC, Etten, Gendringen én SVGG voetballen vanaf komend seizoen onder de naam JOY 26.