gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap steunt actie van KiKa

385cf47d15263a0a1c115afcce16e2d1

De Graafschap daagt samen met KiKa en de Doetinchemse scholieren Pim en Rein basisscholen in de Achterhoek uit aan de Korte Broek Actie mee te doen. Door middel van de actie willen ze samen geld in zamelen voor onderzoek naar kinderkanker.

Tim Rondeel |
“Wij dragen KiKa een enorm warm hart toe”, aldus Michael Ogubai, manager MVO bij De Graafschap. “KiKa staat niet alleen op ons thuisshirt dit seizoen, maar we willen ook bijdragen aan het onderzoek naar kinderkanker.” De Graafschap heeft een Korte Broek Actie bedacht waarbij alle supporters en sponsoren gevraagd werden om in een korte broek naar de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport te komen, maar door de coronamaatregelen wordt die wedstrijd zonder publiek gespeeld. “We hebben nu iets nieuws bedacht”, laat Ogubai weten. “Namelijk een regionale basisscholen challenge.”

De actie is geïnspireerd op het verhaal van Pim en Rein. Vorig jaar werd Rein ziek en om zijn vriendje een hart onder de riem te steken, haalde de Doetinchemse Pim Remijn met zijn korte broekenactie ruim 14.000 euro op. Inmiddels gaat het goed met Rein, daarom komen ze dit jaar samen in actie voor KiKa. Ze dagen alle scholen in de Achterhoek uit om mee te doen aan de actie en van 20 tot en met 24 december in korte broek naar school te gaan. De school die het meeste geld ophaalt met de actie mag in het nieuwe jaar met de hele school naar een thuiswedstrijd.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

BoumansStopt0

Doetinchemmers reageren eensgezind op vertrek van burgemeester Boumans

Mark Boumans kondigde donderdagavond zijn afscheid aan als burgemeester van Doetinchem. De 51-jarige Boumans verruilt de functie van eerste burger in Doetinchem voor een nieuwe baan als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag. De inwoners van 'zijn' stad zeggen hem te zullen missen.

BusjevoorViggo

Arriva schrapt busstalling in Terborg na kritiek van inwoners

Streekvervoerder Arriva heeft haar plannen voor een laadplein in Terborg aangepast. In eerste instantie was er sprake dat er ook een bussenstalling zou komen, maar dit gaat niet meer door. Ook gaat de vervoerder geen extra busritten inzetten tussen Terborg en Gaanderen.

GRAEMM0

De Graafschap onderaan, Duivenvoorden houdt vertrouwen: 'Dit is de club onwaardig'

Vier punten uit zeven wedstrijden en hekkensluiter van de Keuken Kampioen Divisie. Het is de harde realiteit voor De Graafschap. De competitiestart is voor de Superboeren ver onder de maat, maar trainer Thomas Duivenvoorden blijft vertrouwen houden in zijn ploeg. Zondag moet thuis tegen FC Den Bosch de broodnodige winst volgen.

MexMeerdinkNIETVANONS

Vader trots na Oranje-debuut Meerdink: ‘Het was een supermooi moment’

De uit Winterswijk afkomstige Mexx Meerdink heeft donderdagavond zijn debuut gemaakt voor het Nederlands elftal. De spits van AZ viel na een half uur spelen in tijdens het Nations League-duel tegen Duitsland en liet direct een goede indruk achter. Nederland speelde uiteindelijk met 1-1 gelijk.

ulft112

Moeder met baby naar ziekenhuis na botsing in Ulft

Bij een ongeval bij Ulft zijn vrijdagochtend twee auto’s zwaar beschadigd geraakt. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen, wel moet een moeder met haar baby ter controle naar het ziekenhuis.

BoumansStopt0

Met gemengde gevoelens stopt Boumans als burgemeester: ‘Ik heb hier mezelf kunnen zijn’

Na bijna tien jaar als burgemeester neemt Mark Boumans per 1 december afscheid van de gemeente Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Het nieuws kwam hard aan bij de gemeenteraad. Boumans vertrekt met gemengde gevoelens: “Dit stadhuis, de stad, dat voelt als een warme en goed passende jas.”