gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap raakt Hillen kwijt aan eredivisionist NAC Breda

4ae2b26db6ddcdfe81716b6f97ca1471.jpg

De Graafschap ziet Rio Hillen vertrekken naar eredivisionist NAC. In Breda tekent de Nederlander met een Braziliaans paspoort voor vier seizoenen. De Doetinchemmers ontvangen een transfersom voor de verdediger die nog tot 2026 onder contract stond in Doetinchem.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
Hillen kwam in de zomer van 2022 over van Ajax. De verdediger wist zich snel in de basis te spelen en kwam verdeeld over drie seizoenen tot 96 wedstrijden voor de Doetinchemmers. Hierin was hij vier keer trefzeker. In de zomer van 2024 kon de talentvolle verdediger vertrekken vanwege een clausule in zijn contract, maar bleef hij toch in Doetinchem.

In Breda zijn ze blij met hun kersverse aanwinst. “Met Rio halen we een veelzijdige en voetballende verdediger binnen, die in het hele linkerblok van de verdediging kan opereren”, aldus technisch directeur Peter Maas bij de aankondiging van de transfer. “Door hem langdurig vast te leggen kan hij groeien in de selectie de komende seizoenen.”

“Ik heb heel veel zin in mijn nieuwe uitdaging bij NAC”, vertelt Hillen op de website van zijn nieuwe club. “Dit is een hele mooie stap in mijn carrière. Ik kan niet wachten om voor deze mooie club te spelen en mijzelf verder te ontwikkelen. Ik wil alles geven voor NAC en hoop dat we samen met de supporters mooie dingen kunnen bereiken.”

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.