gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap pakt verdiend drie punten tegen Jong PSV

43654d1296541983bc83bfda265dc164

De Graafschap heeft vrijdagavond in eigen huis met 3-1 gewonnen van Jong PSV. Met twee doelpunten was Tristan van Gilst de grote man aan de zijde van de Doetinchemmers. Door de overwinning blijven de mannen van Jan Vreman op de vierde plaats staan.

Tim Rondeel | Michiel Fukking |  | Aangepast op
De wedstrijd begon goed voor de Superboeren. Al na zeven minuten stond de 1-0 op het scorebord. Uit een hoekschop van De Graafschap belandde de bal via Jong PSV-verdediger Adamo Nagalo achter doelman Tijn Smolenaars. Het openingsdoelpunt werkte als een opsteker voor de thuisploeg. In deze fase was het eenrichtingsverkeer richting het doel van de jonge Eindhovenaren. In de 21e minuut verdubbelde Van Gilst de voorsprong. Na goed voorbereidend werk van Ralf Seuntjens schoot de aanvallende middenvelder de bal geplaatst binnen: 2-0.

De Graafschap had voor rust nog meerdere kansen om de voorsprong uit te breiden, maar wist zichzelf niet te belonen. In de dertigste minuut moest Vreman gedwongen wisselen. Aanvoerder Jeffry Fortes raakte geblesseerd en werd vervangen door Joran Hardeman. Op slag van rust kreeg de thuisploeg nog een tegenslag te verwerken. In de vierde minuut van de blessuretijd kopte Jesper Uneken een voorzet goed binnen: 2-1.

Na rust bleef De Graafschap de bovenliggende partij. Hoewel het spel niet geweldig was, kwam de thuisploeg nauwelijks in de problemen. In de 71e minuut wist Van Gilst, na een scrimmage, de marge weer op twee te brengen met een intikker.

Het hoogtepunt van de tweede helft, en misschien wel van de hele wedstrijd, vond plaats in de 73e minuut. Publiekslieveling Youssef El Jebli maakte zijn rentree op De Vijverberg en kreeg naast een staande ovatie ook een prachtig spandoek cadeau.

Dankzij de overwinning blijft De Graafschap in de top van de competitie meedoen. De Doetinchemmers staan vierde, twee punten achter koploper FC Den Bosch. Volgende week wacht een ontmoeting met ADO Den Haag in Den Haag.
bbd1d7e855913a669c31e7e30903f925

Lees ook

MontferlandProtest5

Demonstratie Didam ‘goed en rustig verlopen’: wel vijf aanhoudingen

Montferland laat weten dat de demonstratie van woensdagavond in Didam in hun ogen ‘over het algemeen goed en rustig verlopen’ is. Er werd door de gemeente wel een noodbevel afgekondigd en op die grond werd er een groep mensen weggestuurd. De politie heeft vijf mensen aangehouden vanwege het afsteken van vuurwerk.

marechaussee

Poolse man aangehouden bij Beek: moet nog bijna twee jaar cel in

Een 51-jarige man uit Polen is woensdag nabij de grensovergang bij Beek aangehouden. Hij was niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Ook stond hij internationaal gesignaliseerd, want hij heeft nog een gevangenisstraf openstaan van bijna twee jaar.

ElverOpening0

Elver opent nieuwe studio’s in Nieuw-Wehl: ‘Lang naartoe gewerkt’

De woningen van Elver in Nieuw-Wehl gaan de komende jaren flink op de schop. Verouderde woonruimtes maken plaats voor toekomstbestendige studio’s. Woensdagmiddag werden aan de Bloeilaan meerdere nieuwe studio’s officieel geopend. Een moment waar bewoners, medewerkers en verwanten lange tijd naar hebben uitgekeken.

Pepijn Reinderink foto Wout Beel

Geen Achterhoeks NK voor Ruurloër Reinderink: wel debuut als ploegleider

Over zes dagen is Laren het decor van het Nederlands kampioenschap tijdrijden. Grote afwezige bij de wielerwedstrijd over het Achterhoekse asfalt in de gemeente Lochem is Pepijn Reinderink (24), althans op de fiets. De Ruurlose renner stapt vanwege ziekte niet op de tijdritfiets, maar mag wel zijn broertje Joris begeleiden vanuit de auto.

N18 werkzaamheden2

Laatste werkzaamheden N314 zorgen voor extra reistijd tussen Hummelo en Zutphen

Het wordt een drukke maand voor weggebruikers die vanuit Hummelo naar Zutphen reizen. Van maandag 29 juni tot en met vrijdag 31 juli wordt gewerkt aan de N314 ten zuiden van Zutphen. Ernstige verkeershinder wordt verwacht aan de weg die al maanden onder handen wordt genomen. De provincie roept al op tot thuiswerken en het gebruik maken van de fiets en het openbaar vervoer.

Chahid

El Allachi vertrekt alweer bij De Graafschap: transfer naar Cyprus

Chahid el Allachi vertrekt al na een halfjaar bij De Graafschap. De 22-jarige buitenspeler tekent voor vier jaar bij Aris Limassol op Cyprus.