Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap organiseert geen open dag

b74d97aba8e5dad6b02cb7720107a2e4.jpg

De Graafschap organiseert komende zomer geen open dag. Hoewel de club een slag om de arm houdt voor een mogelijke spelerspresentatie, is het door de coronamaatregelen niet mogelijk om publiek en spelers door elkaar te laten lopen.

Jasper Hazelaar |
"De bubbel voor de spelersgroep en de technische staf blijft zeker tot in het nieuwe seizoen nog bestaan", zegt algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp van De Graafschap. "Dat betekent dat de spelers dus niet in contact mogen komen met mensen. Ik baal er enorm van, want het is altijd een mooi moment." Mogelijk vindt er wel een spelerspresentatie in een andere vorm plaats. "We snakken natuurlijk naar contact met elkaar", verklaart de algemeen directeur. "Maar voor nu is het het beste om ver voor de vakantie duidelijkheid te geven, zodat mensen niet meer vrij hoeven te plannen."

Het niet organiseren van de open dag staat volgens Ostendorp los van het ontvangen van supporters bij voetbalwedstrijden. Hij hoopt dat er dit seizoen nog publiek welkom is op De Vijverberg. Zondag mochten bij wijze van proef 1.500 supporters aanwezig zijn bij het duel met NEC. De uitslag hiervan moet leiden tot een versoepeling. "Ik heb enorm genoten van een stadion met supportersgeluid en we hebben de hoge verwachting dat de test van Fieldlab wat oplevert", zegt Ostendorp. "Wat zou het mooi zijn als we vanaf Pasen weer mensen kunnen ontvangen."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.

Gerrit6710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een wisselvallig carnavalsweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij IKC De Wijssel in Gendringen tijdens de carnavalsviering voorspelt de weerboer een carnavalsweekend met veel gezichten.