gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap ongelukkig onderuit bij Heracles Almelo

ffcd0b9a998e95e78a7182fc2eaa4573.jpg

De Graafschap is terug op de voorlaatste plaats in de eerste divisie na een 3-2 verlies bij Heracles Almelo. De Doetinchemmers speelden vrijdagavond een verdienstelijke wedstrijd, maar lieten de kersverse periodekampioen tot drie keer toe op voorsprong komen.

Redactie REGIO8 |
De Graafschap speelde een prima eerste helft, maar kwam wel al vroeg op achterstand. Een strakke voorzet vanaf de rechterkant werd afgerond door Emil Hansson. Waar Thomas Bruns voor Heracles de paal raakte, kregen de Doetinchemmers ook twee grote kansen. Giovanni Korte schoot tegen doelman Michael Brouwer aan en ook een kopbal van Charlison Benschop was een simpele prooi. Uit een vrije trap van Alexander Büttner was Siem de Jong wel trefzeker. Zijn eerste poging werd gepakt, maar vanuit een lastige hoek schoot hij alsnog de gelijkmaker binnen.

Vlak na rust kwam Heracles opnieuw op voorsprong. Samuel Armenteros kopte op aangeven van Hansson raak. Na een fraaie voorzet van rechtsback Robin Schouten tekende Danzell Gravenberch, een halve minuut na zijn invalbeurt, voor de 2-2. Een kwartier voor tijd kopte Bruns de thuisploeg met een fraaie kopbal vanaf de rand van het zestienmetergebied op 3-2. In de slotfase golfde het spel op en neer. Lasse Wehmeyer was voor Heracles heel dichtbij, terwijl een voorzet van De Graafschap-rechtsback Schouten net op tijd werd weggewerkt.

Op de ranglijst zakt de ploeg van trainer Adrie Poldervaart door het verlies ver terug, naar de negentiende plaats, terwijl Heracles door de winst de eerste periodetitel te pakken heeft. Volgende week vrijdag vervolgt De Graafschap de competitie met een thuiswedstrijd tegen het Jong FC Utrecht van Darije Kalezic.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

Lees ook

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.