gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap onderuit tegen FC Volendam

c4f6573daf90cca1211e8f9b562fdc44.jpg

De Graafschap heeft zichzelf vrijdagavond tekort gedaan in het duel tegen FC Volendam. In Noord-Holland had de ploeg grote gedeeltes van de wedstrijd het betere van het spel, maar kreeg het de deksel op de neus door een dodelijk effectieve thuisploeg: 3-1.

Dean van het Laar |
Na een veelbelovende openingsfase kreeg De Graafschap na dertien minuten een flinke tegenvaller te verwerken: Robert Mühren ontsnapte aan de aandacht van Jasper van Heertum en had aan één kans genoeg om toe te slaan. Oog in oog met Jurjus faalde de ervaren spits niet en scoorde hij de 1-0. De Graafschap toonde daarna veerkracht, bleef aanvallend voetballen en zag dat beloond worden met een prachtig doelpunt via de voet van Mees Kaandorp: 1-1. Met die stand gingen beide teams rusten.

Na de rust leefde Bilal Ould Chick op aan de kant van Volendam. De buitenspeler leverde na 52 minuten een voorzet op maat af die door Daryl van Mieghem makkelijk werd binnengelopen: 2-1. De Graafschap was daarna, op een kopbal van Van Heertum na, niet bij machte om in aanvallend opzicht gevaarlijk te worden. Dus werd er gewisseld: Hendriks, Verbeek, Gravenberch & Lieftink kwamen in de ploeg om het duel te keren, maar Volendam hield stand. In de absolute slotfase wist het de score nog te vergroten en was invaller Koen Blommesteijn het eindstation van een vlijmscherpe counter: 3-1.

Door de nederlaag zakt De Graafschap een plek op de ranglijst. NAC Breda wist zijn duel tegen VVV met 3-1 te winnen, waardoor de ploeg uit Breda die felbegeerde plek voor een play-off ticket overneemt van De Graafschap. Met nog vier duels te gaan heeft het nog alle kans om dat play-off ticket te bemachtigen. Dan moet er volgende week thuis gewonnen worden van TOP Oss. Om 20:00 trapt de ploeg van Jan Vreman af op de Vijverberg.

Bron: De Graafschap Media

Lees ook

Marije0.png

Montferlandse wethouder Eleveld wil lijsttrekker PRO Gelderland worden

Marije Eleveld, op dit moment nog onafhankelijk wethouder in de gemeente Montferland, doet een gooi naar het lijsttrekkerschap in de provinciale staten van Gelderland. Waar de move voor buitenstaanders verrassend is, is dat voor Eleveld niet het geval. Hiermee lijkt wel duidelijk dat ze er niet nog een periode als wethouder van Montferland aan vastknoopt.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 18.08.33.jpeg

Christus Koningkerk in Vorden moet wijken voor appartementencomplex

Het college van Bronckhorst is voornemens medewerking te verlenen aan de komst van 25 levensloopbestendige appartementen op de locatie van de Christus Koningkerk in Vorden. De huidige kerk aan Het Jebbink moet daarvoor worden gesloopt. De appartementen zijn vooral bedoeld voor ouderen.

Gelderland Frischwaren.jpg

Vleesfabriek dicht: Emmerich verliest werkgever na ernstige bouwgebreken

Vleesproducent Gelderland Frischwaren in Emmerich sluit definitief de deuren. Na de acute ontruiming van de productiehal wegens ernstige bouwkundige gebreken, ziet moederconcern OSI af van herstel. Ruim honderd werknemers verliezen daardoor hun baan.

Efe Sapmaz (sultan) Rap20.jpg

Achterhoekse Sultan blikt na vijf jaar terug op deelname The Voice Turkije

Vijf jaar geleden deed Süleyman Efe Sapmaz uit Terborg mee aan de rapversie van The Voice Turkije. Onder zijn artiestennaam Sultan kwam hij onder leiding van zijn coach Murda tot de halve finale. Hij blikt terug op zijn avontuur en de afgelopen vijf jaar.

20260520_104721.jpg

Varsseveldse leerlingen in de ban van Water Race: ‘Water is goud waard’

Op basisschool de Meeander in Varsseveld is woensdagochtend de Water Race gelanceerd. 41 leerlingen uit groep 8 gaan de komende weken de strijd met elkaar aan voor een betere waterkwaliteit in hun omgeving. Samen met milieuorganisatie Race Against Waste wil Provincie Gelderland waterbewustzijn onder kinderen vergroten.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 16.14.33.jpeg

Automobilist gewond nadat auto over de kop slaat op Netterdseweg in Azewijn

Bij een eenzijdig ongeval op de Netterdseweg in Azewijn is woensdagmiddag een persoon gewond geraakt. De auto kwam in de sloot terecht en maakte vervolgens een koprol.