gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap naar volgende ronde van bekertoernooi

532f9422b0e6211584b87cc064a1ca3b

De Graafschap is door naar de tweede ronde van de Nederlandse beker. De Doetinchemmers wonnen dinsdagavond met 1-3 op bezoek bij de amateurs van Rijnsburgse Boys en gaan de koker in bij de loting.

Dean van het Laar |
Trainer Adrie Poldervaart gaf de nodige reservespelers de kans tegen de tweededivisionist, waaronder doelman Mees Bakker. Hij zag dat zijn ploeg voor rust domineerde en mondjesmaat tot kansen kwam. Met name Danzell Gravenberch had in de beginfase kunnen scoren, maar Rijnsburgse Boys-doelman Wesley Zonneveld bracht redding. Na veertig minuten spelen kwam De Graafschap wel op voorsprong. Basar Önal zette goed door en leverde de bal af bij Gravenberch, die ditmaal beheerst raak schoot onder Zonneveld door.

Rijnsburgse Boys zette na rust meer aan en kwam tot kansen. Toch leek de Doetinchemse debutant Anis Yadir de wedstrijd na ruim een uur spelen te beslissen met een doelpunt uit een corner. Dani van der Moot zorgde tien minuten later alsnog voor een spannende slotfase door met een lob te scoren. Rijnsburgse Boys ging op jacht naar de gelijkmaker, maar kwam niet meer tot grote kansen. Camiel Neghli gooide de wedstrijd ver in blessuretijd in het slot: 1-3.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

|

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.