gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap legt Raterink voor drie jaar vast

d834f1cd60f4a49dd58307bdaf7e81e3.jpg

De Graafschap heeft aanvaller Elie Raterink (18) voor drie jaar vastgelegd. De jeugdspeler uit Winterswijk maakte onlangs tegen FC Eindhoven zijn debuut voor de Doetinchemmers.

Redactie REGIO8 |
"Wij zijn uiteraard erg blij dat we Elie hebben kunnen vastleggen", aldus technisch manager Peter Bijvelds over het contracteren van Raterink. "We hebben natuurlijk al lange tijd een goed beeld van hem en hij is een grote, sterke spits die daarnaast ook nog eens behoorlijk snel is." De jonge aanvaller beloonde zijn debuut in het betaalde voetbal eind februari in de uitwedstrijd tegen FC Eindhoven met een doelpunt. "Ik ben ervan overtuigd dat ook hij een mooi symbool van onze sterke en aanstormende jeugd op De Vijverberg kan worden", laat Bijvelds weten.

Raterink kwam ook in actie tegen Ajax tijdens de kwartfinale van de KNVB Beker. Ook maandag tegen Helmond Sport kreeg hij speelminuten van assistent-trainer Richard Roelofsen, die bij afwezigheid van Adrie Poldervaart de eindverantwoordelijke is op wedstrijddagen.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

96704b9f-93d9-4792-af24-dc89a3148cf0.jpg

Twee personen gewond na aanrijding op de N318 bij Varsseveld

Twee personen zijn woensdagmiddag gewond geraakt na een frontale botsing op de N318 ter hoogte van Aalten. De weg is tijdelijk afgesloten.

Stembureau algemeen.jpg

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

Prokkel0.png

Prokkelduo Jonny en Saskia zorgt voor een glimlach bij stembureau in Doetinchem

Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen zijn door het hele land vrijwilligers al vroeg in de weer om alles op de stembureaus soepel te laten verlopen. In de Achterhoek gebeurt dat met een bijzonder tintje. Bij het Borghuis in Doetinchem krijgt het team hulp van het prokkelduo Jonny en Saskia.

werger0.jpg

Haastige dag voor burgemeester Oude IJsselstreek, Werger bezoekt álle stembureaus

Laura Werger, burgemeester van Oude IJsselstreek, rent en vliegt de hele dag door haar gemeente. Volgens een nauwkeurig maar vooral druk schema bezoekt ze alle 26 stembureaus. Eigenlijk bezoekt ze er zelfs 27: “Ik woon nog een maandje in Zutphen, dus ik heb zelf ook al even snel gestemd vanochtend.”

rechtbankZutphen.jpg

Man uit Doetinchem voor rechter om vondst cobra’s in garagebox

Is Arjan L. uit Doetinchem een geradicaliseerde man die koste wat het kost geen asielzoekerscentrum in Doetinchem wil? Of een hardwerkende ondernemer die erbij wordt gelapt door een kwade ex-partner? In Zutphen moest L. (37) voor de rechter verschijnen omdat in zijn garagebox vier cobra's (explosieven), ducttape en een aansteeklont waren gevonden. "Wij zijn er niet op uit om meneer op te knopen aan de hoogste boom", zei de officier van justitie in een pro forma-zitting.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.