gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap klaar in beker na terechte nederlaag bij Quick Boys

de47ff1f8fae5076cd60703150d0f584.jpg

De Graafschap is dinsdagavond uitgeschakeld in de KNVB Beker na een nederlaag op bezoek bij tweededivisionist Quick Boys. In Katwijk aan Zee was de thuisploeg met 2-0 te sterk voor de Doetinchemmers.

Bart Sollman | Tim Rondeel |
Na een grote sfeeractie van de thuisploeg werd er afgetrapt op Sportpark Nieuw Zuid. Aan het begin van de wedstrijd waren er aan beide kanten kleine kansjes, maar al snel nam de thuisploeg de overhand in de wedstrijd. Na een klein half uur werd Quick Boys-aanvaller Sem van Duijn oog in oog gezet met doelman Thijs Jansen, Van Duijn faalde niet, 1-0. Het doelpunt leek gemaakt te worden in buitenspelpositie maar hier werd niet voor gefloten. In de 38ste minuut wist Devin Haen het net te vinden, maar zijn doelpunt werd wel afgekeurd vanwege buitenspel. Vlak voor rust kreeg Haen nog een grote kans, maar zijn inzet werd gestopt.

Na de rust kwam De Graafschap iets beter voor de dag, maar nog steeds was de thuisploeg de betere. Doelman Jansen wist zijn ploeg nog een paar keer met een goede redding op de been te houden, maar in de 76ste minuut was het wederom Van Duijn die de bal achter hem kon schieten, 2-0. De Graafschap probeerde het in de slotfase nog wel maar een aansluitingstreffer zat er niet in. De thuisploeg bekert terecht een ronde verder.

Door de nederlaag is het bekertoernooi afgelopen voor de Superboeren. De Graafschap heeft vrijdag de kans om zich te revancheren tijdens de laatste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. Op de eigen Vijverberg komt Jong PSV op bezoek.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.