Ulft, Netherlands

De Graafschap huurt aanvaller Valencia van Brentford

De Graafschap heeft woensdag op de laatste dag van de Nederlandse transfermarkt alsnog de gewenste aanvaller vastgelegd. De 27-jarige Joel Valencia wordt voor één jaar gehuurd van het Engelse Brentford FC.
Redactie REGIO8 | 31 augustus 2022 21:00 | Aangepast op 31 augustus 2022 21:00
“Joel is een zeer creatieve en technische speler die daarnaast ook nog behoorlijk snel is”, aldus technisch manager Peter Bijvelds van De Graafschap over de Ecuadoriaanse vleugelaanvaller. “Hij speelt graag als linksbuiten met de vrijheid om naar binnen te komen, maar is daarnaast ook inzetbaar als schaduwspits, op de andere flank en diverse posities op het middenveld. In de gesprekken die we gevoerd hebben zag ik bovendien een speler die een goed zelfbeeld heeft.” In de overeenkomst met Brentford is een optie tot koop opgenomen.

De Graafschap schakelde door naar Valencia nadat de overgang van Sylla Sow afketste. De 27-jarige aanvaller staat al meerdere jaren onder contract bij de Premier League-club, maar werd eerder onder meer verhuurd aan Legia Warschau (Polen) en Alcorcón (Spanje). Bij de Poolse club werd Valencia landskampioen en bovendien uitverkozen tot speler van het jaar.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

De Graafschap|

Meest gelezen

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 28 sep 2023 11:07

Tranen bij afscheid van geliefde marktkoopman in 's-Heerenberg

Jasper Hazelaar | Nick Hermsen | 28 sep 2023 16:59

Lees ook

De Graafschap deelt punten na doelpuntloos spektakel

In een goed gevulde Vijverberg is De Graafschap tegen koploper Roda JC niet verder gekomen dan een 0...

Kamerlid Westerveld geniet in uitvak van De Graafschap, maar 'we moeten wel iets'

Tweede Kamerlid Lisa Westerveld was zondag te gast in het uitvak van De Graafschap in het duel met M...

De Graafschap pakt bij MVV Maastricht derde overwinning op rij

De goede vorm van De Graafschap is zondag doorgezet met een 1-2 overwinning op bezoek bij MVV in Maa...

De Graafschap-trainer Vreman waakt voor 'goede' Smeets bij MVV

Na twee overwinningen op rij wil de kersverse subtopper De Graafschap de vorm zondag doortrekken op ...

De Graafschap maakt werk van trainingscomplex op De Bezelhorst

De Graafschap maakt opnieuw werk van trainingscomplex De Bezelhorst in Doetinchem. Met name Guus Hid...

Nieuw boek over culttrainer Simon Kistemaker in de pen

De dochter van Simon Kistemaker, Linda haar man Harald, schrijver Yoeri van den Busken en Jan Eggink...