gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap huurt aanvaller Valencia van Brentford

3ebaf3908ad58a9be54d4186e87d6fc9.jpg

De Graafschap heeft woensdag op de laatste dag van de Nederlandse transfermarkt alsnog de gewenste aanvaller vastgelegd. De 27-jarige Joel Valencia wordt voor één jaar gehuurd van het Engelse Brentford FC.

Redactie REGIO8 |
“Joel is een zeer creatieve en technische speler die daarnaast ook nog behoorlijk snel is”, aldus technisch manager Peter Bijvelds van De Graafschap over de Ecuadoriaanse vleugelaanvaller. “Hij speelt graag als linksbuiten met de vrijheid om naar binnen te komen, maar is daarnaast ook inzetbaar als schaduwspits, op de andere flank en diverse posities op het middenveld. In de gesprekken die we gevoerd hebben zag ik bovendien een speler die een goed zelfbeeld heeft.” In de overeenkomst met Brentford is een optie tot koop opgenomen.

De Graafschap schakelde door naar Valencia nadat de overgang van Sylla Sow afketste. De 27-jarige aanvaller staat al meerdere jaren onder contract bij de Premier League-club, maar werd eerder onder meer verhuurd aan Legia Warschau (Polen) en Alcorcón (Spanje). Bij de Poolse club werd Valencia landskampioen en bovendien uitverkozen tot speler van het jaar.

Foto: De Graafschap media

Lees meer over:

Lees ook

20260520_104721.jpg

Varsseveldse leerlingen in de ban van Water Race: ‘Water is goud waard’

Op basisschool de Meeander in Varsseveld is woensdagochtend de Water Race gelanceerd. 41 leerlingen uit groep 8 gaan de komende weken de strijd met elkaar aan voor een betere waterkwaliteit in hun omgeving. Samen met milieuorganisatie Race Against Waste wil Provincie Gelderland waterbewustzijn onder kinderen vergroten.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 16.14.33.jpeg

Automobilist gewond nadat auto over de kop slaat op Netterdseweg in Azewijn

Bij een eenzijdig ongeval op de Netterdseweg in Azewijn is woensdagmiddag een persoon gewond geraakt. De auto kwam in de sloot terecht en maakte vervolgens een koprol.

OpeningN348 Provincie/Gemeente.jpeg

Werkzaamheden N348 tussen Eefde en Gorssel klaar: maximumsnelheid verlaagd

De provincie Gelderland heeft vorige week samen met onder andere de gemeente Lochem de N348 tussen Eefde en Gorssel geopend. De weg zat de afgelopen zeven weken dicht door werkzaamheden.

NieuweMolen0.jpg

Nieuwe Molen in Sinderen honderd jaar: voorzitter (97) trots

Maalderij De Nieuwe Molen viert haar 100-jarig jubileum. Het industrieel historisch erfgoed in Sinderen wordt beheerd door een stichting, die onderhoud verzorgt en af en toe nog brood bakt. Voorzitter Dolf Kersjes (97) kijkt met trots naar de geschiedenis aan de Keurhorsterweg, waar hij opgroeide.

Bijen0.jpg

Imkeropleiding populair in Achterhoek: vrouwelijke interesse groeit

De populariteit van het bijenhouden groeit in de Achterhoek. Bij de Bijenstal van imkervereniging de Grensstreek in natuurgebied Engbergen merken ze dat er een groeiende interesse is om het imkervak te leren. Imker Arie Doornink ziet een bijzondere trend.

Duitsland Drukte.jpg

Vervanging viaducten op A3 bij Emmerich: opnieuw belemmeringen voor grensverkeer

Automobilisten die eind mei via de A3 verder Duitsland in willen, moeten opnieuw rekening houden met flinke vertraging. De Duitse Autobahn gaat van vrijdag 29 mei 20.00 uur tot maandag 1 juni 05.00 uur helemaal dicht tussen de grensovergang bij Beek en Emmerich-Ost.