gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap geeft het volledig weg in Venlo

188d143816f53a61ee67bb7ba8aeb50a

De Graafschap heeft de uitwedstrijd tegen VVV Venlo vrijdagavond met 2-0 verloren. Met een gemiste penalty en een domme rode kaart moeten de Superboeren de hand volledig in eigen boezem steken. Het veldspel was namelijk veelal beter.

Bart Sollman |
Middenvelder Donny Warmerdam moest in de basisopstelling plaatsmaken voor David Flakus Bosilj. Hiermee schuift Simon Colyn een linie naar achter en speelt als nummer 10. De speelstijl leek De Graafschap wel te passen, ze schoten uit de startblokken en zetten gelijk de aanval in.

In de tiende minuut kregen de Superboeren een penalty na een handsbal. Alexander Büttner, spelend met masker vanwege een gebroken neus, koos met een laag schot voor dezelfde hoek als de keeper en hielp de penalty om zeep. In de 33e minuut lukte het aan de kant van VVV wel om te scoren. Volledig tegen de verhoudingen in maakte Kosidis de 1-0.

De Graafschap kwam voor de tweede helft ongewijzigd uit de kleedkamer. Dat was de eerste keer voor Mimoun Mahi, die telkens in de rust gewisseld werd vanwege gebrek aan wedstrijdritme. De wedstrijd ging gelijk op totdat Simon Colyn een extreem domme overtreding maakte; een slaande beweging richting het hoofd van een speler van VVV. Dat onder de neus van de scheidsrechter. De huurling van Jong-PSV moest daarom het veld verlaten van de scheidsrechter.

Vanaf de rode kaart zakte de Graafschap in en toonden ze weinig initiatief meer. Toen Kosidis in de 82e minuut een penalty benutte was alle hoop op drie punten vervlogen. De Graafschap heeft nu 4 punten uit 4 wedstrijden.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.