gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap boekt klinkende overwinning

b2f6638ac9d0a0cb626aeaec2090a747

De Graafschap heeft vrijdagavond een klinkende overwinning geboekt op bezoek bij Helmond Sport. In Noord-Brabant waren de mannen van trainer Jan Vreman goed op schot: 0-4.

Tim Rondeel |
De Graafschap schoot prima uit de startblokken en jaagde Helmond Sport fel af. Dat werd na twaalf minuten beloond met het eerste doelpunt van de wedstrijd. Een indraaiende vrije trap van Danny Verbeek werd tegendraads binnengekopt door Jasper van Heertum, die daarbij doelman Mike Havekotte aan de grond genageld liet staan: 0-1. Na die vroege voorsprong zakte de ploeg van Jan Vreman iets in, en kwam Helmond Sport iets meer in balbezit, zonder daarbij gevaarlijk te worden. Een smet op de eerste helft was het uitvallen van Danny Verbeek met een spierblessure. Hij werd vervangen door Basar Önal, die recent zijn eerste profcontract tekende.

Önal toonde vanaf het begin van zijn invalbeurt zijn klasse en zag dat in de 42e minuut beloond worden met een doelpunt: 0-2. De buitenspeler snelde langs alles en iedereen voorbij en prikte de bal achter doelman Mike Havekotte. Zo ging De Graafschap rusten met een ruime voorsprong. In de tweede helft veranderde het spelbeeld niet veel. De Graafschap had het spel volledig in de hand en wist nog twee keer te scoren via Camiel Neghli. De aanvallende middenvelder scoorde met zowel z'n rechter- als linkerbeen en trakteerde de meegereisde supporters op twee prachtige treffers. Daarmee bepaalde hij de eindstand in de blessuretijd op 0-4.

Zo boekt de ploeg van trainer Jan Vreman een prima overwinning en strijdt het nog volop mee voor een ticket voor de play-offs, aangezien directe concurrent NAC Breda in de laatste minuut verloor in eigen huis van FC Dordrecht. De mannen van Vreman komen vrijdag weer in actie, dan tegen Jong PSV. Dan staat de laatste thuiswedstrijd van het reguliere seizoen op de planning

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Politie zoekt getuigen van ramkraak bij juwelier in Gaanderen

De politie is op zoek naar getuigen en mensen die mogelijk camerabeelden hebben van de ramkraak bij juwelierszaak Punte in Gaanderen. Bij de kraak waren volgens de politie vermoedelijk vier verdachten betrokken. Het onderzoek is nog in volle gang.

Schermafbeelding 2026-10-13 132122

CBR lijkt na lange zoektocht nieuwe examenlocatie in Doetinchem te hebben gevonden

Na ruim vier jaar zoeken lijkt het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) een nieuwe examenlocatie te hebben gevonden in Doetinchem. De organisatie wil verhuizen naar een voormalig metaalbedrijf aan de Oude Terborgseweg. Op die nieuwe locatie wil het CBR meer dan tienduizend examens gaan afnemen per jaar. Een dreigend vertrek van het CBR uit de Achterhoek lijkt hiermee voorlopig afgewend.

Teckelrennen20

Tientallen teckels en hun baasjes rennen in Borculo: ‘Het is gewoon een fantastisch ras’

Tientallen teckels en hun baasjes deden zondag mee aan het teckelrennen in Borculo. Eén keer per jaar organiseert de Teckelclub Regio Gelderland het evenement voor de trouwe viervoeters. Daarbij wordt gekeken welke teckel het snelst is.

Duitse Politieauto 5

Man (47) uit Montferland overleden bij ongeval in Emmerich

Een 47-jarige inwoner van de gemeente Montferland is maandagavond overleden bij een verkeersongeval in Emmerich, vlak over de grens bij ’s-Heerenberg. Er overleed nog een persoon bij het ongeval, maar daarvan is de identiteit nog niet bekend.

FOTO VAN GLD

Inwoners Barchem strijden tot de rechter om komst zonnepark te voorkomen

De publieke tribune in de rechtbank in Arnhem zit maandagochtend goed vol. Inwoners uit het buitengebied van Barchem verzetten zich tegen de aanleg van een zonnepark en komen dat bij de bestuursrechter toelichten. Samen met hun advocaat en verschillende deskundigen proberen zij de rechter ervan te overtuigen dat een zonnepark van 16 hectare, ongeveer 22 voetbalvelden groot, niet de juiste keuze is.

PrideWalk3

Eerste Pride Walk in Doetinchem: ‘Je hoeft het niet te accepteren, maar kunt het wel tolereren’

Achterhoek Pride bestaat dit jaar vijf jaar en dat werd gevierd met de allereerste Achterhoek Pride Walk. Zo’n 130 deelnemers kwamen samen in Doetinchem om de boodschap uit te dragen dat iedereen zichzelf moet kunnen zijn. De wandeling zou eigenlijk al tijdens de Pride-maand plaatsvinden, maar werd vanwege de extreme hitte uitgesteld. Vrijdag kleurde Doetinchem alsnog in alle kleuren van de regenboog.