gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap blijft een topscorer missen

88ba877c934caa439b12619d9ddc2744.jpg

De Graafschap heeft goals nodig om na de winterstop een serieuze gooi te doen naar directe promotie, maar een nieuwe aanvaller is nog niet gevonden. In het met 0-1 verloren oefenduel met Wuppertaler SV bleek dinsdag eens te meer dat trainer Reinier Robbemond een doelpuntenmaker mist.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
"Ik ben teleurgesteld over het resultaat, dat wel", aldus Robbemond na het verloren oefenduel. "Het eerste kwartier hadden wat moeite met de formatie waarin ze speelden, 3-5-2, en hoe ze druk willen geven. Dan maken we twee fouten vind ik, waar we zelf de goal tegen krijgen en een kans nog weggeven." Na de vroege achterstand kreeg De Graafschap zelf snel de kansen om gelijk te maken, maar kwam het probleem dat voor de winterstop meerdere punten gekost heeft opnieuw naar voren: doelpunten maken. "We hebben totale controle en prima spel en dan kom je tot twaalf, dertien kansen en een gemiste penalty", laat de trainer weten. "Uiteindelijk moet je hem gewoon winnen."

De taak voor manager voetbalzaken Peter Hofstede deze winterse transferperiode is om een aanvallende versterking te vinden. Robbemond wil zelf niet ingaan op namen en geeft aan dat er op korte termijn geen nieuwe speler aan zal sluiten: "Nog geen nieuws. Zo simpel is het." Na een kleine drie weken rust start de competitie voor De Graafschap zondagmiddag weer met een thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo. Ook zonder aanvallende versterking is zijn ploeg volgens Robbemond klaar om de competitie te hervatten. "We hebben een korte break dus daarin verlies je niet heel veel en de jongens hebben keihard getraind de afgelopen dagen, dus dat gaat hartstikke goed."

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.