gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Controle op illegale bewoning bij vakantiepark in Neede

c3fe6cac855e2ef2b8a60a7fb0bc8010.jpg

Op vakantiepark Noordijkerveld in het buitengebied van Neede vindt woensdag een grote controle plaats op illegale bewoning. Er zijn onder meer een vijftal tentjes opgezet door medewerkers van de gemeente Berkelland.

Redactie REGIO8 |
“Als blijkt dat mensen hier al langer dan drie maanden verblijven dienen ze zich in deze tent direct in te schrijven als inwoner van onze gemeente”, laat een woordvoerder van de gemeente bij Nieuws uit Berkelland weten. De controle vindt plaats in het kader van het Ariadne-project van de provincie. Drie jaar geleden vond er al een soortgelijke controle plaats op het vakantiepark, waar in totaal 46 vakantiewoningen staan. Het onderzoek zal volgens de gemeente nog enige tijd in beslag nemen. Resultaten van de controle zijn nog niet bekend.

De eigenaar van vakantiepark Noordijkerveld werd naar eigen zeggen verrast door de controle, die woensdagochtend rond 04.45 uur begon. “Ik kreeg al volop telefoon of er iemand vermoord was op mijn park”, zegt Willem Stel. “Het project Ariadne is er op gericht om te kijken of er criminaliteit plaats vindt op mijn park, nou daar werk ik graag aan mee, want criminaliteit wil ik niet op mijn park. Ik exploiteer mijn onderneming hier volgens de wet.”

Foto: Nieuws uit Berkelland

Lees ook

dorpsfeestWehl10.jpg

Seniorenmiddag blijft onmisbare traditie tijdens Dorpsfeest Wehl

Waar de feesttent zich later deze week vult met duizenden feestvierders die uit hun dak gaan op grote artiesten, stond donderdagmiddag tijdens het Dorpsfeest in Wehl volledig in het teken van de senioren. Met muziek en vele ontmoetingen met oude bekenden was de middag niet alleen gezellig, maar ook belangrijk.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

College van Bronckhorst zet stap naar bouw vijftien woningen in Zelhem

In het noordwesten van Zelhem kunnen waarschijnlijk vijftien nieuwe woningen gebouwd worden. De burgemeester en wethouders van de gemeente Bronckhorst vinden het een goed plan om te bouwen aan de rand van het dorp, waar dan landbouwgrond en bos zal worden opgeofferd.

Oranjetempel0.jpg

Politiek roert zich in verbod nachtwedstrijden Oranjetempel Silvolde

Dat de Oranjetempel in Silvolde tijdens nachtelijke WK-wedstrijden van het Nederlands elftal niet open mag houdt de gemoederen in Oude IJsselstreek bezig. Coalitiepartijen Lokaal Belang en PvdA-GroenLinks hebben schriftelijke vragen gesteld aan het college. Beide partijen vragen zich af waarom er niet naar een oplossing wordt gezocht zodat de Tempel toch open kan.

Grenscontrole3.jpg

EU wil dat Duitse grenscontroles stoppen

Duitsland moet stoppen met grenscontroles. Dat heeft Brussel bepaald. De Duitse controles zijn een doorn in het oog van Gelderse grensgemeentes.

Stuw0.jpg

Zeldzame rivierprik bereikt paaigronden nauwelijks door blokkades in Oude IJssel

Het gaat niet goed met de rivierprik in de Oude IJssel, blijkt uit onderzoek binnen het project Swimway Oude IJssel. De miljoenen jaren oude vis heeft het moeilijk, omdat hij zijn paaigronden in Duitsland niet goed kan bereiken. Willem Romeijn van Sportvisserij Nederland geeft uitleg over het onderzoek en de oorzaken daarvan.

GraafschapO21 training.png

Geen promotie voor De Graafschap O21: seizoen ten einde

De Graafschap O21 kan niet meer promoveren. Het beloftenteam uit Doetinchem ging tegen FC Groningen O21 woensdagavond onderuit met 3-1. Daardoor ontbreekt ook de landstitel voor de superboeren.