gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bussen en treinen gaan vaker rijden in Achterhoek

c64f2c6537f99f8c018d23873b13d4cb

De nieuwe dienstregeling voor bussen en treinen in de Achterhoek gaat volgende week in. Vervoerder Arriva heeft verschillende tijden en routes van treinen en bussen aangepast, zo rijdt buslijn 57 voortaan door naar Lochem en Borculo.

Jasper Hazelaar |
“Voor de gehele dienstregeling geldt dat Arriva in overleg met opdrachtgever provincie Gelderland een maatwerkdienstregeling heeft samengesteld die zo goed mogelijk past bij de behoeften van de reizigers”, laat de vervoerder zelf weten over het tot stand komen van de nieuwe planning. Voor onder meer studenten in Berkelland zijn de aanpassingen aan lijn 57 richting Deventer van belang. De bus rijdt voortaan door naar Lochem en Borculo, zodat er een directe verbinding naar Deventer is.

De bus tussen ’s-Heerenberg en Doetinchem (lijn 24, red.) rijdt vanaf volgende week in de spits twee keer per uur, in plaats van één keer. In de ochtend, tussen 07.15 uur en 08.00 uur, rijdt lijn 24 ieder kwartier. Ook is er een nieuwe dienstregeling opgetuigd voor lijn 40 van Dinxperlo naar Doetinchem, dit om de aansluiting op de trein naar Arnhem te verbeteren. De ‘weekendlijn’ 458 rijdt door aanpassingen aan wegen voortaan een andere route.

Treinen
Ook de dienstregeling voor treinen is onder handen genomen. Arriva spreekt van een uitbreiding van de mogelijkheden, zo rijden treinen tussen Arnhem en Winterswijk in nachten van vrijdag op zaterdag een half uur langer door. De laatste trein vanaf station Arnhem Centraal rijdt bij het ingaan van de nieuwe dienstregeling om 00.35 uur richting de Achterhoek.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

GemeentehuisLochem

Samenwerking in Lochem moet jongeren helpen met hun mentale gezondheid

De gemeente Lochem, Welzijn Lochem en het Staring College in Lochem gaan meerdere jaren samenwerken om de mentale gezondheid, weerbaarheid en ontwikkeling van jongeren te versterken. Volgens de gemeente staat de mentale gezondheid van jongeren ook in Lochem onder druk.

Netterdense deelt persoonlijke levensverhaal in dichtbundel: 'Hoop dat mensen er troost uit halen'

Om ingrijpende gebeurtenissen uit haar leven een plekje te kunnen geven, begon Minke Grob-Geurtsen uit Netterden met het schrijven van gedichten. Wat startte als een manier om haar emoties te verwerken, groeide uit tot haar eerste eigen dichtbundel: ‘Regenboog Zonder Regen’. Met haar gedichten wil ze onderwerpen die vaak onbesproken blijven bespreekbaar maken en anderen hoop, troost en herkenning bieden.

Zelhem vlees politie Omroep GLD

Kilo’s vlees verdwijnen onder kleding van vleesliefhebbers in Zelhem

Vier mannen gaan in een supermarkt in Zelhem opvallend te werk. Ze stoppen grote hoeveelheden vleespakketten onder hun kleding en verlaten de winkel zonder af te rekenen.

GerritsWeerpraot20

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een tropisch begin van de zomer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Halle-Nijman voorspelt de weerboer een tropisch begin van de zomer.

WhatsApp Image 2026-06-19 at 12.38.18

Wiebe Nelissen nieuwe teammanager De Graafschap na jaren bij Vitesse en AZ

Wiebe Nelissen (36) is gepresenteerd als nieuwe teammanager van het eerste herenteam van De Graafschap. Bij de Doetinchemse voetbalclub wordt hij ook manager communicatie en pers. Nelissen staat nu nog onder contract bij AZ in Alkmaar als Hoofd Persvoorlichting.

KunstrouteBaakseBeek0

Waterschap Rijn en IJssel en kunstenaars slaan handen ineen voor route langs klimaatprojecten

Het waterschap Rijn en IJssel en Staatsbosbeheer hebben de handen ineengeslagen met de Baakse Beek Kunstbiënnale, om een kunstroute van maar liefst dertig kilometer lang te realiseren. Bij verschillende kunstwerken langs de route staan informatieborden, waarop bezoekers kunnen lezen welke projecten het Waterschap heeft uitgevoerd in dat gebied.