gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Buren toveren Gaanderense straat om tot spookdoolhof

b9e16bc69d3c3e678cbf8da6bc4415c7

Halloween wordt met het jaar groter in de Achterhoek. Jessie Bakker heeft samen met haar buren de Pepitastraat in Gaanderen omgetoverd tot een waar griezelwalhalla. De feestdag van vorig jaar heeft haar aan het denken gezet.

Nick Hermsen | Iep Kruip |  | Aangepast op
“Ik was vorig jaar een aanbeladres, en op een gegeven moment was mijn snoep op. Toen hadden we zoiets van: ‘daar moeten we iets mee’,” aldus Bakker. Ze vertelt dat de buurt op het idee kwam een spookdoolhof te maken, pal door de tuin. Het realiseren van het 45 meter lange doolhof ging niet over één nacht ijs. “Het heeft ontzettend veel voorbereiding gekost. We konden de straat natuurlijk niet afzetten, dus om het echt zo te krijgen, daar zijn we pas deze week mee begonnen. Vooral onze mannen zijn heel druk geweest om dit allemaal in elkaar te schroeven.”

Bakker kijkt vol trots naar wat er staat. Eén aspect maakt haar het meest trots: “Dat we dit allemaal zo goed samen hebben gedaan. Dat zegt genoeg over hoe fijn onze straat is en wat voor fijne buren we hebben.”

Ze kan dan ook niet één animatronic, schrikeffect of enge scène als favoriet aanwijzen. “Iedereen heeft er iets moois van gemaakt en zijn eigen items aangeschaft. Het is echt het totaalplaatje mensen moeten maar komen kijken.

Lees ook

Dieperink_ZW

Scheidsrechter Rob Dieperink (38) uit Borculo overleden

Rob Dieperink uit Borculo is overleden, zo bevestigt de KNVB maandag. De eredivisiescheidsrechter is slechts 38 jaar geworden.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

ME-112_blur

Brand in oude ME-bus in Ulft: een persoon lichtgewond

Op het terrein van een garagebedrijf in Ulft is maandagmiddag brand ontstaan in een oude bus van de Mobiele Eenheid (ME) van de politie. Bij de brand is een persoon lichtgewond geraakt.

9db22afe-0adb-3177-bd4b-9af5c42d41ed

Buit van tienduizenden euro's bij ramkraak op fietsenwinkel in Borculo

Vijf mannen plegen midden in de nacht een razendsnelle ramkraak bij een fietsenwinkel aan de Korenbree in Borculo. In minder dan drie minuten verdwijnen twaalf exclusieve sportfietsen. De schade aan het pand en de buit loopt op tot tienduizenden euro's.

WhatsApp Image 2026-07-12 at 16.59.48

Veldje bij gekraakt pand in Doetinchem afgebrand

Een stuk veld nabij een gekraakte woning in Doetinchem is zondagmiddag afgebrand. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

leemans

Clint Leemans tekent in Doetinchem: tweede termijn bij De Graafschap

De Graafschap heeft Clint Leemans vastgelegd voor twee seizoenen. De dertigjarige middenvelder komt transfervrij over van NAC Breda. In het seizoen 2020-2021 speelde hij al een half jaar op huurbasis in Doetinchem.