gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bruglocatie Lochem blijft afgesloten, werk aan rondweg gaat verder

c4c3499381259b6985b6ec92f344c8c6

Het werk aan de nieuwe rondweg bij Lochem is weer opgestart na het dodelijke ongeval met de brug van een maand geleden. De plek waar de nieuwe oversteek moet worden gerealiseerd blijft voorlopig nog wel afgesloten voor onderzoek van de Arbeidsinspectie, dat meldt de provincie.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
"Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend. Dat zal verder onderzoek moeten uitwijzen", meldt de Provincie Gelderland, opdrachtgever van de aanleg van de rondweg. "Het is nog niet bekend wanneer de Arbeidsinspectie het bouwterrein vrijgeeft." Waar de bouw van de brug voorlopig stilligt, wordt er aan de zuidzijde van het Twentekanaal sinds enkele weken wel weer gewerkt. De parallelweg langs de Kwinkweerd moet dit in de loop van mei worden opgeleverd.

Over de planning van de verdere werkzaamheden voor de brug is niks duidelijk. "Vanwege het brugongeval is op dit moment nog niet bekend wanneer we de Kwinkweerd ook aan deze oostzijde kunnen aansluiten", aldus de provincie. "Zodra we hierover meer duidelijkheid hebben, laten we het weten." Wel wordt het nieuwe parkeerterrein bij het station binnenkort aangepakt, daarvoor wordt de Stationsweg vanaf maandag 15 april drie werkweken afgesloten.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal