gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brouwerij zoekt per ongeluk verkochte bierflesjes gevuld met water

4351efa6fdd602b898e03801065c4905.jpg

De Hummelose brouwerij De Witte Buizerd is op zoek naar vier verkochte flesjes die uit eigen brouwerij komen. De reden? “Er zit geen lekker bier in de flesjes, ze zijn namelijk afgevuld met water”, zegt brouwer Niek Huntelaar. Een Doetinchemse winkel heeft per ongeluk een demo-bierpakket verkocht.

Bart Sollman |  | Aangepast op
“De flesjes bier die in de etalage staan zijn altijd afgevuld met water. Als er echt bier in zou zitten gaat de kwaliteit snel achteruit, en dat is natuurlijk heel zonde”, aldus Huntelaar. Wat wil nu het geval, zaterdag was het zo druk bij een winkel in Doetinchem dat in de hectiek het demo-pakket verkocht is. “Dat is natuurlijk ontzettend vervelend, degene die het pakket in bezit heeft willen we ook daadwerkelijk geven wat hij wilde kopen”, zegt de brouwer.

Het kan heel goed dat de biertjes al ingepakt onder een kerstboom liggen, al hoopt Huntelaar dat niet: “Het is een cadeaupakket, dus dikke kans dat het ook een cadeautje is. We hopen het pakket op te sporen voordat het aan een onwetend iemand gegeven wordt.” De biertjes zijn te herkennen, hij roept mensen die afgelopen zaterdag zo’n pakket hebben gekocht dan ook op om hun aankoop te controleren. “Onze biertjes hebben verschillende kleuren, water natuurlijk niet. Als je de biertjes tegen het licht houdt en ze hebben dezelfde kleur, dan heb je het demo-pakket gekocht."

Compenseren
Huntelaar: “Omdat we het zo vervelend vinden willen we de ongelukkige koper compenseren.” Naast dat die persoon de biertjes krijgt waar hij recht op heeft, zit er ook nog een uitje in. “We organiseren eind van het jaar het evenement ‘Rondje Haverkamp’. Dat is nu uitverkocht, maar degene die zich meldt met de ‘verkeerde’ biertjes krijgt twee kaarten. Nu maar hopen dat we die persoon voor de tijd kunnen traceren”, zegt de brouwer.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met RTV Ideaal.

Lees ook

Stembureau algemeen.jpg

LIVEBLOG | Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Volg in dit liveblog de laatste ontwikkelingen van de gemeenteraadsverkiezingen 2026. De hele dag is REGIO8 in de Achterhoek te vinden.

Prokkel0.png

Prokkelduo Jonny en Saskia zorgt voor een glimlach bij stembureau in Doetinchem

Op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen zijn door het hele land vrijwilligers al vroeg in de weer om alles op de stembureaus soepel te laten verlopen. In de Achterhoek gebeurt dat met een bijzonder tintje. Bij het Borghuis in Doetinchem krijgt het team hulp van het prokkelduo Jonny en Saskia.

werger0.jpg

Haastige dag voor burgemeester Oude IJsselstreek, Werger bezoekt álle stembureaus

Laura Werger, burgemeester van Oude IJsselstreek, rent en vliegt de hele dag door haar gemeente. Volgens een nauwkeurig maar vooral druk schema bezoekt ze alle 26 stembureaus. Eigenlijk bezoekt ze er zelfs 27: “Ik woon nog een maandje in Zutphen, dus ik heb zelf ook al even snel gestemd vanochtend.”

rechtbankZutphen.jpg

Man uit Doetinchem voor rechter om vondst cobra’s in garagebox

Is Arjan L. uit Doetinchem een geradicaliseerde man die koste wat het kost geen asielzoekerscentrum in Doetinchem wil? Of een hardwerkende ondernemer die erbij wordt gelapt door een kwade ex-partner? In Zutphen moest L. (37) voor de rechter verschijnen omdat in zijn garagebox vier cobra's (explosieven), ducttape en een aansteeklont waren gevonden. "Wij zijn er niet op uit om meneer op te knopen aan de hoogste boom", zei de officier van justitie in een pro forma-zitting.

Sluiting stadsmuseum_burgemeesters OIJ-MO_EM_8012.JPG

Drie vrouwelijke burgemeesters als rolmodel in de grensstreek

De tentoonstelling over de vijf invloedrijkste vrouwen van ’s-Heerenberg is ten einde en daarmee ook een tijdperk voor het stadsmuseum in de ruimte van horecazaak De Gracht. Drie vrouwelijke burgemeesters uit Montferland, Oude IJsselstreek en Emmerich am Rhein sloten de expositie af. Een symbolisch moment: waar eeuwenlang de (graaf)Heeren van Bergh de macht hadden in deze grensstreek, staan nu burgervrouwen aan het roer.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 22.29.15.jpeg

Man komt hard ten val met fiets in Doetinchem

Een man is maandagavond op de Houtsmastraat in Doetinchem hard ten val gekomen met zijn fiets. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse.