gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bronckhorst wil financieel bijspringen voor komst accommodatie Keijenburgse Boys

e21a9ccf2ba166e4e5166f5e77a28f73.jpg

De gemeente Bronckhorst gaat extra geld beschikbaar stellen om de komst sportcomplex Bronckhorst Midden in Keijenborg te realiseren. Aangezien de bouwkosten met een kwart zijn gestegen, zijn de bestaande plannen niet meer haalbaar.

Tim Rondeel |
In 2021 werd er een definitief akkoord gegeven op de bouw van het nieuwe sportcomplex in Keijenborg waar onder meer voetbalclub Keijenburgse Boys en tennisvereniging Keislag komen. Door juridische trajecten met een tegenstander werd de bouw uitgesteld. In dezelfde periode stegen de bouwkosten flink, volgens de gemeente met ruim een kwart. Om de realisatie van het complex mogelijk te maken wil het college 350.000 euro beschikbaar stellen. "Sinds de start van het project eind 2017 tot nu zetten initiatiefnemers zich onvermoeid in om deze unieke kans voor Bronckhorst Midden te realiseren", aldus de gemeente.

Het totale kostenplaatje waar in eerste instantie mee is ingestemd bedroeg 4,2 miljoen euro, waarbij Bronckhorst 1,4 miljoen euro zou investeren. Hier komt nu de 350.000 euro bij op. De gemeente laat weten dat dit wel de laatste keer is dat extra geld beschikbaar komt voor de bouw van het complex. Het voorstel van het college moet eerst worden goed gekeurd door de gemeenteraad. Die beslissen in september over het voorstel. Wanneer er wordt begonnen met het nieuwe complex van de 'Boys' is nog niet duidelijk.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal.

Foto: Dorpsraad Keijenborg

Lees ook

bluuuurrrrr.jpg

Scooterrijder botst op voetgangers op fietspad in Doetinchem

Een voetganger en een scooterrijder zijn woensdagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de Liemersweg in Doetinchem. De scooter raakte ernstig beschadigd door het ongeval.

Duitse Politieauto 5.jpeg

Joyrider (16) crasht met auto van moeder in Anholt na vlucht voor politie

Een zestienjarige jongen is in de nacht van dinsdag op woensdag met de auto van zijn moeder in het Duitse Anholt gecrasht na een vlucht voor de politie. De jongen had geen rijbewijs en verklaarde dat hij voor de rit cannabis had gebruikt. Bij het ongeval raakte hij lichtgewond. Zijn drie minderjarige passagiers bleven voor zover bekend ongedeerd.

haverkort10.png

Voormalig VVD-Kamerlid Erik Haverkort nieuwe informateur in Berkelland

Erik Haverkort uit Eefde is de nieuwe informateur in Berkelland. De voormalige fractievoorzitter van de VVD in Lochem én van 18 januari 2022 tot 6 december 2023 Kamerlid volgt als informateur Jurgen van Houdt op, de burgemeester van Rijssen-Holten.

Framerunnen30.jpg

ARGO maakt atletiek voor iedereen mogelijk met framerunning: ‘Het is echt heel belangrijk’

Waar op de atletiekbaan van ARGO in Doetinchem doorgaans geen framerunners te zien zijn, was dat tijdens de clinic van stichting Only Friends wel het geval. Ongeveer tien sporters met een beperking maakten er kennis met de sport waarbij zij met een hulpmiddel kunnen rennen, tot vreugde van trainer en bestuurslid Bas Waterham.

WhatsApp Image 2026-04-29 at 12.48.30.jpeg

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Braamt

Een motorrijder is woensdagmiddag tegen 12.30 uur gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Europaweg in Braamt.

Grensovergang2.jpg

Duitsland gaat niet mee in opschuiven grenscontroles landinwaarts, Montferland teleurgesteld

Berlijn gaat niet mee in het verzoek in een brandbrief van de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich om de grenscontroles een paar kilometer landinwaarts te verplaatsen. Volgens de drie gemeenten zou dit een oplossing zijn voor de huidige overlast en ongelukken in Nederland en aan de grens.