Ulft, Nederland
Terug

Bronckhorst geeft cadeau aan getroffenen

73f749ada3ca1747627c6506a3632463.jpg

Bronckhorst wil partijen die getroffen zijn door de lockdown een hart onder de riem steken door middel van een kerstgeschenk. Meer dan honderdvijftig organisaties kunnen rekenen op een bezoek van wethouder, burgemeester of een medewerker van de gemeente.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
"Op deze manier spreken burgemeesters en wethouders persoonlijk hun waardering uit voor de inzet en het doorzettingsvermogen van deze ondernemers, scholen en zorgcentra", laat een woordvoerder van de gemeente weten. "We ontvingen veel leuke, positieve reacties." In totaal ontvangen 170 horecaondernemers, winkeliers van niet-essentiële winkels en scholen die plotseling moesten sluiten een traktatie en een kaart met een kerstgroet.

De gemeente probeert naast het kerstcadeau op verschillende manier de getroffenen tijdens de lockdown te ondersteunen. "Onze accountmanagers bedrijven hebben nauw contact met de ondernemers, onze gebiedsambtenaren met de inwoners en de combinatiefunctionarissen met sport", aldus de woordvoerder. "We nemen periodiek contact met ze op en spraken, toen dat nog kon, met bijvoorbeeld dorpsbelangenorganisaties af."

Foto: Gemeente Bronckhorst

Lees ook

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.