Ulft, Netherlands

Brommobiel verliest wiel bij eenzijdig ongeval in Doetinchem

Een brommobiel heeft maandagavond bij een eenzijdig ongeval in Doetinchem een wiel verloren. De bestuurder kwam met de schrik vrij.
Redactie REGIO8 | 27 september 2022 09:32 | Aangepast op 27 september 2022 09:32
Het ongeval gebeurde rond 22.00 uur nabij Zwembad Rozengaarde. De bestuurder wilde vanaf de Duval Slothouwerstraat de Bezelhorstweg opdraaien, maar verloor in de bocht de macht over het stuur. Hierbij raakte het voertuig een stoeprand en een lantaarnpaal. Door de aanrijding brak het linkervoorwiel af, waarna het voertuig midden op straat tot stilstand kwam.

De bestuurder is gecontroleerd door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel, maar raakte niet gewond. De brommobiel moest worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Achterhoekse ‘hoornaarsjacht’ in de herfst: ‘Nu is het juist zo handig’

De opkomst van de Aziatische hoornaar blijft een groot probleem in de Achterhoek. Hoewel ze vooral i...

GroenLinks-PvdA in Doetinchem bekogeld met vuurwerk: 'Het wordt steeds vaker goedgepraat'

Tijdens een campagneactie van GroenLinks-PvdA in het centrum van Doetinchem zijn partijleden zaterda...

Busje op kant aangetroffen nabij Doetinchem, geen spoor van bestuurder

Op de Halseweg in het buitengebied van Doetinchem, nabij Halle-Nijman, is in de nacht van donderdag ...

Ljubljana net te sterk voor Orion Stars in Doetinchem

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond in de SaZa Topsporthal in Doetinchem hun wedstrijd in...

Geschrokken reacties na explosie bij coffeeshop Doetinchem: 'Het is niet te bevatten'

In de nacht van maandag op dinsdag is een coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem zwaar beschadigd ...

Zware explosie bij coffeeshop in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag heeft er een zware explosie plaatsgevonden bij een coffeeshop in ...