Ulft, Netherlands

Broei bij silo van graanmalerij in Bredevoort

Bij een graanmalerij in Bredevoort is donderdagmiddag broei geconstateerd in een van de silo's. De brandweer is met meerdere voertuigen aanwezig om de silo te legen.
Tim Rondeel | 4 augustus 2022 16:30 | Aangepast op 4 augustus 2022 16:30
De melding kwam rond 15.30 uur binnen bij de brandweer. De eigenaar van de silo aan de Landstraat had al een paar dagen een vreemde lucht geroken. Toen er een molenaar bij kwam ter controle, hebben ze besloten de brandweer in te schakelen om geen risico te lopen. De brandweer is met meerdere voertuigen aanwezig, waaronder een hoogwerker.

Op last van de hulpdiensten is het gebied rondom de silo ruim afgezet en worden toeschouwers op grote afstand gehouden. Dit vanwege een mogelijk stofexplosiegevaar.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Didam in de bres voor slachtoffers brand: 'Die mensen zijn alles kwijt'

Vier Didamse gezinnen zijn in de nacht van maandag op dinsdag door een verwoestende brand hun hele h...

Politie Winterswijk ontdekt per toeval brand bij achterburen

De politie heeft donderdagavond per toeval een schoorsteenbrand bij een woning in Winterswijk ontdek...

Achterhoekse brandweerkorpsen helpen met blussen grote heidebrand Ede

Meerdere Achterhoekse brandweerkorpsen zijn donderdagmiddag naar Ede gegaan om de lokale brandweerli...

Duitse snelweg A3 tussen Emmerich-Ost en Rees afgesloten na ongeval

Op de A3 van Arnhem richting Oberhausen, nabij de op- en afrit Netterden (Emmerich-Ost), heeft zonda...

Brandweer bevrijdt kraai uit schoorsteen in Doetinchem

Hulpdiensten hebben vrijdagmiddag een kraai moeten bevrijden uit een schoorsteen in Doetinchem. Het ...

Project CrossFire: Succesvolle zoektocht naar een potentiële locatie voor een grensoverschrijdende brandweerkazerne

De stad Bocholt en gemeente Aalten zijn al zes jaar op zoek naar een geschikte locatie voor de gepla...