gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brandweer zet op hol geslagen auto in Wijnbergen uit

198c8015881d55864a7375f8667370ed

De brandweer is woensdag aan het begin van de avond in actie gekomen om een op hol geslagen auto in Wijnbergen onder controle te krijgen. Het voertuig moest na de werkzaamheden worden afgesleept.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding van de op hol geslagen auto kwam iets na 18.00 uur binnen bij de hulpdiensten. Een automobilist was onderweg vanaf Doetinchem in de richting van Etten op de Waalsweg toen er tijdens het rijden rook onder de motorkap vandaan kwam. Toen de brandweer ter plaatse kwam zijn ze begonnen met bluswerkzaamheden en hebben ze de motor uitgezet.

Tijdens de werkzaamheden werd de weg tijdelijk aan beide kanten door de brandweer afgesloten. Het Waterschap is ook ter plaatse gekomen aangezien er olie gelekt was. De op hol geslagen auto is afgevoerd door een berger.

Lees ook

GRA-KANIA

Nieuwe spits voor De Graafschap: Duitser Kania komt over van Bielefeld

De Graafschap heeft donderdagavond een nieuwe versterking gepresenteerd. De 24-jarige Duitse spits Julian Kania komt over van Arminia Bielefeld en tekent voor twee jaar in Doetinchem, met een optie voor een extra jaar.

BrandweerFrank0

Brandweer waarschuwt na kampvuurtjes in droog Montferlands bos

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is er een kampvuurtje aangetroffen in het Montferlandse bos. Dat terwijl de droogte in de natuur steeds verder toeneemt en het risico op een natuurbrand groot is. Frank Lutke Schipholt van de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) begrijpt niet dat mensen nog steeds vuur maken in het bos.

GLD-RIJN-TOLKAMER

Nieuw diepterecord: Rijn bij Tolkamer bereikt laagste waterstand ooit

De Rijn bij Tolkamer, aan de rand van de Achterhoek, heeft de laagste waterstand ooit bereikt. Woensdagochtend werd het oude diepterecord uit de boeken geveegd.

hitte0

Achterhoek krijgt voor het eerst sinds 1999 weer een bijna volledige zonsverduistering

Op 12 augustus verdwijnt bijna 90 procent van de zon achter de maan, iets dat sinds 1999 niet meer in de Achterhoek kon worden gezien. Sterrenwacht Phoenix in Lochem organiseert daarom een speciale kijkavond en is er een publieksavond bij het Planetarium in Toldijk.

Zelhem112

Auto vliegt in brand na eenzijdig ongeval in Zelhem

Een auto is woensdagavond in brand gevlogen na een ongeval in Zelhem. De bestuurster kon zelf uit het voertuig komen en kwam met de schrik vrij.

Zon0

Code geel vanwege hitte in de Achterhoek

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor hitte in de Achterhoek. De weerswaarschuwing is afgegeven tot en met vrijdag.