Ulft, Netherlands

Brandweer redt kat uit de boom in Beek

Foto:112Achterhoek-nieuws.nl
De brandweer heeft zondagmorgen een kat uit een boom gered aan de Den Hamweg in Beek. Het beestje werd onder andere vanwege de kou naar beneden gehaald.
Redactie REGIO8 | 16 februari 2025 20:06 | Aangepast op 16 februari 2025 20:06
Met behulp van een hoogwerker wisten de brandweerlieden, samen met medewerkers van de Dierenambulance Achterhoek, de kat te vangen. Het dier raakte, voor zover bekend, niet gewond, maar was duidelijk erg angstig door de situatie.

Vanwege de reddingsactie van de brandweer en de dierenambulance was de Den Hamweg tijdelijk afgesloten. Gezien de kou van de afgelopen dagen en de onzekerheid over hoe lang de kat al in de boom zat, werd de brandweer ingeschakeld om het dier te bevrijden.

Lees meer over:

Brandweer|Montferland|Beek|boom|kat|

Lees ook

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Helder en Daadkracht samen de Montferlandse gemeenteraadsverkiezingen in

De fractie Daadkracht van Joost Gerritsen sluit zich bij de komende gemeenteraadsverkiezingen aan bi...

Piek in sluipverkeer Beek verwacht, Montferland zet verkeersregelaars in

De gemeente Montferland zet, net als in de zomervakantie, op verwachte piekmomenten verkeersregelaar...

Second opinion bevestigt: Zuider Markweg in Beek dagelijks veel te druk

Nieuwe verkeerstellingen in Beek maken duidelijk dat er structureel te veel verkeer is op de Zuider ...

Buurt verontwaardigd over zwembadplan bij Margriethal Didam

Als het aan de omwonenden van de Margriethal in Didam ligt, komt er op die locatie geen zwembad. Eer...

Politie bouwt ‘powerbank ter grootte van een zeecontainer’ voor grensregio

Wat gebeurt er als bij een grote brand, storm, stroomstoring of grensoverschrijdende ramp ineens de ...