Ulft, Netherlands

Brandweer redt hond uit woning in Aalten

Bij een brand in Aalten is donderdagmiddag een benedenverdieping van een woning afgebrand. De bewoners waren niet thuis, wel was er een hond in de woning aanwezig. De brandweer wist het huisdier te redden.
Redactie REGIO8 | 14 juli 2023 11:04 | Aangepast op 14 juli 2023 11:04
De brand ontstond rond 16.30 uur op de Veemarkt. De hulpdiensten kregen melding van een woningbrand. Ter plaatse bleek de benedenverdieping van een woning in brand te staan. De bewoners van de woning waren niet thuis, waardoor ze de deur moesten forceren om binnen te komen. Wel zat er een hond in de woonkamer, de brandweer kon het beestje in veiligheid brengen.

De brand is waarschijnlijk begonnen in de slaapkamer, deze is ook volledig afgebrand. In de rest van de woning is flinke roetschade ontstaan. De bewoners moesten de nacht ergens anders doorbrengen. Omwonenden zijn uit voorzorg ook uit hun woning gehaald, maar ze konden later weer terug naar huis.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Achterhoekse Westerveld op plek vijf van GroenLinks-PvdA

Lisa Westerveld staat de komende verkiezingen op de vijfde plek van de kandidatenlijst van GroenLink...

Groot alarm in Winterswijk vanwege smeulende waterkoker op inductieplaat

De hulpdiensten rukten dinsdagavond massaal uit voor een melding van een woningbrand aan de Misterwe...

Brandweer blust beginnende brand op zonnepanelenpark in Neede

De brandweer heeft maandagmiddag een beginnende brand geblust op het zonnepanelenpark in Neede. Er k...

Fietser gewond bij aanrijding in Zeddam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Terborgseweg en de Bornhofweg in Zeddam is zaterdagmid...

Geen gewonden bij aanrijding in buitengebied Aalten

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten in het buitengebied van Aalten zijn woensdagmiddag gee...

Nederlander (43) overlijdt bij ernstig ongeval net over de grens bij Gendringen

Een 43-jarige automobilist uit de gemeente Oude IJsselstreek is zondagmiddag om het leven gekomen bi...