gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Brand in schuur vol koeien op boerderij in Heelweg

6d2094d9e179573111eb292a6e32e3b2.jpg

Op een boerderij in Heelweg is zondagmiddag in een koeienstal een uitslaande brand ontstaan. De schuur stond vol met koeien, alle beesten konden worden gered.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De brand ontstond rond 15.45 uur op het erf van een boerderij aan de Hiddinkdijk. Het vuur werd ontdekt door een buurman die bij thuiskomst vlammen uit de schuur zag komen. Hij waarschuwde de bewoner en de hulpdiensten werden gealarmeerd. De brandweer kwam met meerdere voertuigen ter plaatse waaronder een hoogwerker en een waterwagen. Ze wisten de brand snel onder controle te krijgen. Enkele hooibalen moesten uit elkaar worden getrokken omdat het vuur daar naar was overgesprongen. Na enige tijd kwam het sein brand meester.

De Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland laat via Twitter weten dat de brand is begonnen in de shovel die in de schuur stond. Het dak heeft door de brand schade opgelopen. De shovel is verloren gegaan. Ook is duidelijk dat er geen beesten zijn omgekomen in de brand. Omstanders hebben succesvol geholpen om de koeien veilig uit de schuur te halen.

Lees ook

20260528_104650.jpg

E-Waste Race afgetrapt op basisschool Bonteburg: ‘Zonde voor de natuur'

Dertig leerlingen van Jenaplan basisschool De Bontebrug hebben donderdag de E-Waste Race afgetrapt. De komende weken gaan ze proberen om zoveel mogelijk elektronisch afval in te zamelen en te recyclen.

REKKEN.jpg

Rekken in beeld voor tijdelijke opvang gevangenen door cellentekort

Verslavingszorg Tactus wil een deel van hun pand in Rekken verhuren aan de Dienst Justitële Inrichtingen (DJI). Zij zoeken namelijk naar een locatie om meer gedetineerden kunnen huisvesten vanwege een landelijk cellentekort. Het is de bedoeling dat een ‘nieuwe doelgroep’ gevangenen zijn intrek neemt in het pand.

WhatsApp Image 2026-05-28 at 12.28.24.jpg

Gaanderense ondernemer zet waarschuwingsbord bij flexflitser: ‘Boetes lopen gigantisch op’

Het zal de meeste mensen uit Gaanderen en omgeving niet ontgaan zijn: dé flitser die tijdelijk aan de Rijksweg staat. De gemeente heeft deze zogenoemde ‘flexflitser’ sinds kort geplaatst om het aantal hardrijders terug te dringen. De medewerkers van Lady W Mode hebben nu zelf het heft in handen genomen en hebben een opvallend bord geplaatst om automobilisten te waarschuwen voor de torenhoge boetes.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Bronckhorst sluit 2025 af met miljoenenoverschot, maar waarschuwt voor tekorten

De gemeente Bronckhorst sluit 2025 af met een positief resultaat van 7,9 miljoen euro. Volgens het college staat de gemeente er financieel gezond voor, mede doordat de algemene reserve eind vorig jaar uitkwam op ruim 32 miljoen euro.

bliksem1.jpeg

Code geel voor de Achterhoek: weekend start met onweer

Wie had gehoopt het weekend af te kunnen trappen met een barbecue in de achtertuin, moet zijn plannen even bijstellen. Het KNMI heeft voor vrijdagmiddag en -avond code geel afgegeven voor de Achterhoek.

WhatsApp Image 2026-05-28 at 13.04.44.jpeg

Haarloseweg bij zwembad in Borculo wordt afgesloten vanwege nieuwbouw

De Haarloseweg in Borculo wordt vanaf 1 juni afgesloten voor verkeer. Dat heeft alles te maken met de nieuwbouw van een sporthal komende zomer en herfst. De omgeving van de sporthal is begin 2027 klaar om bewoond te worden. Het project moet voorjaar 2027 worden afgerond.