Ulft, Netherlands

Bovenverdieping van woning in Doetinchem verwoest

In een vrijstaande woning in Doetinchem is in de nacht van vrijdag op zaterdag brand uitgebroken. Het vuur was een tijd uitslaand en heeft de bovenverdieping verwoest.
Redactie REGIO8 | 15 oktober 2022 13:38 | Aangepast op 15 oktober 2022 13:38
De woningbrand ontstond rond 04.30 uur in het huis aan de Rietvoorn, in een woonwijk bij de Oude IJssel. Na aankomst schaalde de brandweer snel op naar een grote brand. Er kwam onder meer een hoogwerker ter plaatse om het vuur te blussen. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt bij de brand.

De bovenverdieping van de woning heeft grote schade opgelopen door het vuur. Wat de oorzaak is geweest van de brand, die ook nog enige tijd uitslaand was, is niet bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Fatbiker gewond na aanrijding op Keppelseweg in Doetinchem

Bij een ongeval op de Keppelseweg in Doetinchem is een fatbiker aangereden door een automobilist. Mo...

Medewerker OM uit Doetinchem met tienduizenden kinderpornofoto's wordt vervolgd

Het Openbaar Ministerie vervolgt een 51-jarige man uit Doetinchem voor het bezit van kinderpornofoto...

Flinke opstopping na aanrijding tussen auto en vrachtwagen N317 Breedenbroek

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een vrachtwagen op de N317 bij Breedenbroek is een fli...

Eeuwenoud vikingzwaard keert na maanden restauratie terug naar Doetinchem

Het vikingzwaard uit Doetinchem is terug. Na maanden van behandeling bij een restauratiebedrijf in h...

Slijpwerkzaamheden zorgen voor hooibrand op boerderij Ruurlo

Slijpwerkzaamheden hebben maandagmiddag een hooibrand veroorzaakt op een boerderij aan de Modijk in ...

Fotograaf zakt weg in de modder Winterswijk, brandweer redt hem

Een middagje foto’s maken liep voor een fotograaf in Winterswijk anders af dan verwacht. Toen hij kl...