gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bouw van 64 studio's bij Elver in Nieuw-Wehl van start

72fc5da1e59fc1c895721f8e070af957

Elver is gestart met de bouw van 64 gloednieuwe studio’s voor hun bewoners op het zorgpark in Nieuw-Wehl. Het nieuwbouwproject bestaat uit acht woningen, waarbij elke woning plaats biedt aan acht studio's. Om de bouw symbolisch van start te laten gaan, hebben een aantal inwoners en betrokken partijen de eerste vloerplaat gelegd.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Dit is een belangrijke mijlpaal in ons meerjarenplan. Het laat zien hoe we samen werken aan een toekomstbestendige woonomgeving voor onze bewoners”, aldus regiomanager Anne Vrijdag. De studio’s zijn bedoeld om stappen te zetten richting de toekomst, waarbij de bewoners meer privacy en ruimte krijgen. Iedere woonruimte wordt voorzien van een eigen studio met eigen sanitair, wat nu nog niet bij elke studio het geval is. De gezamenlijke woonruimtes moeten de ontmoetingen tussen de bewoners bewaren.

De nieuwbouw die nu van start is gegaan is één van de vele projecten waar Elver mee aan de slag gaat. Ze noemen de huidige bouw als de eerste fase van een groot ‘plan’. “Stapsgewijs zullen meer woningen worden vernieuwd, waarbij we aandacht schenken aan een soepel verloop voor bewoners en medewerkers”, aldus Elver.

Het is nog niet bekend wanneer de werkzaamheden worden afgerond.

Lees ook

Busongeval Zwitserland credits Kantonspolizei Graubünden

Strafrechtelijk onderzoek naar chauffeur dodelijk Zwitsers busongeval

Naar de chauffeur van de bus die donderdag betrokken raakte bij het dodelijke ongeval in Zwitserland is een strafrechtelijk onderzoek gestart. De chauffeur wordt verdacht van meerdere gevallen van dood door schuld en lichamelijk letsel door schuld. Dat meldt de Zwitserse krant Blick maandag op basis van de Zwitserse justitie.

270600_Politie_zwaailicht_2

Touringcarbedrijf komt met statement na ernstig ongeval Zwitserland: ‘Diep geraakt’

Touringcarbedrijf Hartemink uit Eibergen heeft een statement naar buiten gebracht nadat één van hun bussen donderdag betrokken raakte bij een ernstig ongeval in Zwitserland. Bij het ongeval, waar een bus van de weg kantelde, kwamen vijf mensen om het leven, veertig passagiers raakten gewond.

WhatsApp Image 2026-09-13 at 14.09.50

Automobilist botst tegen boom in Breedenbroek

Een auto is zondagmiddag bij een eenzijdig ongeval tegen een boom gebotst in Breedenbroek. De bestuurder is ter plekke gecontroleerd door het ambulancepersoneel.

809616073_1924049878980239_8749060348880390535_n

De Graafschap Vrouwen nipt onderuit tegen ADO Den Haag

De Graafschap Vrouwen heeft zondagmiddag in eigen huis nipt verloren van ADO Den Haag met 2-3. In een gelijkopgaande wedstrijd kwamen de Superboeren tot twee keer toe terug in de wedstrijd. Uiteindelijk trok de ploeg uit Den Haag aan het langste eind.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 16.14.17

Bisschop Ronald Cornelissen terug op vertrouwde grond tijdens Gaanderense kermis

De kermis in Gaanderen krijgt dit weekend bijzonder bezoek. Bisschop Ronald Cornelissen keert zondag terug naar zijn geboortedorp. Hij draagt in de St. Martinuskerk een speciale gildemis op vanwege het 155-jarig bestaan van schutterij St. Martinus.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 23.43.51

De Graafschap vecht zich naar de winst in Emmen

De Graafschap heeft met 1-2 gewonnen van FC Emmen. Het was een zwaarbevochten winst op de Oude Meerdijk, maar met name door een sterke teamspirit konden de drie punten uiteindelijk worden veiliggesteld.