gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bouw van 64 studio's bij Elver in Nieuw-Wehl van start

72fc5da1e59fc1c895721f8e070af957

Elver is gestart met de bouw van 64 gloednieuwe studio’s voor hun bewoners op het zorgpark in Nieuw-Wehl. Het nieuwbouwproject bestaat uit acht woningen, waarbij elke woning plaats biedt aan acht studio's. Om de bouw symbolisch van start te laten gaan, hebben een aantal inwoners en betrokken partijen de eerste vloerplaat gelegd.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Dit is een belangrijke mijlpaal in ons meerjarenplan. Het laat zien hoe we samen werken aan een toekomstbestendige woonomgeving voor onze bewoners”, aldus regiomanager Anne Vrijdag. De studio’s zijn bedoeld om stappen te zetten richting de toekomst, waarbij de bewoners meer privacy en ruimte krijgen. Iedere woonruimte wordt voorzien van een eigen studio met eigen sanitair, wat nu nog niet bij elke studio het geval is. De gezamenlijke woonruimtes moeten de ontmoetingen tussen de bewoners bewaren.

De nieuwbouw die nu van start is gegaan is één van de vele projecten waar Elver mee aan de slag gaat. Ze noemen de huidige bouw als de eerste fase van een groot ‘plan’. “Stapsgewijs zullen meer woningen worden vernieuwd, waarbij we aandacht schenken aan een soepel verloop voor bewoners en medewerkers”, aldus Elver.

Het is nog niet bekend wanneer de werkzaamheden worden afgerond.

Lees ook

b90ed1af-c9f3-40c9-9b85-2724750c4422

Gelderse kraker tussen Vitesse en De Graafschap definitief afgelast na blokkade spelersbus

De Gelderse kraker tussen Vitesse en De Graafschap, die zondagmiddag om 12.15 uur zou worden afgetrapt, gaat definitief niet door. De spelersbus van de Superboeren kon het parkeerterrein bij stadion De Vijverberg niet verlaten, omdat supporters de poorten op slot hadden gedaan.

Graafschap stadion

Weer geen uitsupporters in Arnhem voor De Graafschap: 'Zeer teleurgesteld'

De Graafschap heeft zaterdagavond te horen gekregen van de lokale driehoek in Arnhem dat er zondag geen uitsupporters welkom zijn in het GelreDome. Volgens de Arnhemse partijen wil een deel van de supporters van de Doetinchemmers zich niet houden aan de gemaakte veiligheidsafspraken. De Graafschap laat weten dit beeld niet te herkennen en hekelt de manier van communiceren.

VeldrijdenFans20

De zaterdag van het EK Veldrijden in Zeddam: Belgisch plezier en reclame voor Montferland

Wielerliefhebbers vanuit heel Europa zijn dit weekend in de Achterhoek neergestreken. In Zeddam wordt het EK Veldrijden verreden. Op zaterdag was het tijd voor de Junioren vrouwen, U23 mannen en de Elite vrouwen.

VijverbergStock20

De Graafschap twee uitwedstrijden zonder supporters na vuurwerkincident

De Graafschap moet de uitwedstrijden tegen Roda JC Kerkrade en Jong PSV zonder supporters spelen. De Doetinchemse club heeft daarnaast een boete van 5.000 euro gekregen van de KNVB.

3c17ce2e-09fe-444f-ab97-1c41b306c2ea

Is Vitesse tegen De Graafschap een derby? Dit vinden supporters van beide clubs

Arnhem en Doetinchem liggen nog geen veertig kilometer uit elkaar, maar de voetbalwerelden van Vitesse en De Graafschap lijken soms mijlenver van elkaar verwijderd. Toch staat er zondag weer een ontmoeting tussen beide Gelderse clubs op het programma. Maar voelt dat voor de supporters ook als een derby?

Thomas0

Gelderse kraker leeft bij De Graafschap: ‘Je voelt dat het een bijzondere wedstrijd is’

De Graafschap speelt zondag de Gelderse kraker tegen Vitesse in het GelreDome. Met een overwinning komen de Doetinchemmers op gelijke hoogte met de Arnhemmers en sluiten ze weer aan bij de subtop. Na de belangrijke zege op bezoek bij FC Volendam hoopt trainer Thomas Duivenvoorden dat zijn ploeg die lijn kan doortrekken.