gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bouw van 64 studio's bij Elver in Nieuw-Wehl van start

72fc5da1e59fc1c895721f8e070af957

Elver is gestart met de bouw van 64 gloednieuwe studio’s voor hun bewoners op het zorgpark in Nieuw-Wehl. Het nieuwbouwproject bestaat uit acht woningen, waarbij elke woning plaats biedt aan acht studio's. Om de bouw symbolisch van start te laten gaan, hebben een aantal inwoners en betrokken partijen de eerste vloerplaat gelegd.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Dit is een belangrijke mijlpaal in ons meerjarenplan. Het laat zien hoe we samen werken aan een toekomstbestendige woonomgeving voor onze bewoners”, aldus regiomanager Anne Vrijdag. De studio’s zijn bedoeld om stappen te zetten richting de toekomst, waarbij de bewoners meer privacy en ruimte krijgen. Iedere woonruimte wordt voorzien van een eigen studio met eigen sanitair, wat nu nog niet bij elke studio het geval is. De gezamenlijke woonruimtes moeten de ontmoetingen tussen de bewoners bewaren.

De nieuwbouw die nu van start is gegaan is één van de vele projecten waar Elver mee aan de slag gaat. Ze noemen de huidige bouw als de eerste fase van een groot ‘plan’. “Stapsgewijs zullen meer woningen worden vernieuwd, waarbij we aandacht schenken aan een soepel verloop voor bewoners en medewerkers”, aldus Elver.

Het is nog niet bekend wanneer de werkzaamheden worden afgerond.

Lees ook

BoerinnenkalenderBRONBoerenDingen.nl

Achterhoekse boerinnen stralen op Boerinnenkalender: ‘Ik voelde me een prinsesje’

De 21-jarige Evanne Wolsink uit Halle en de 23-jarige Majorie Roeterdink uit Gorssel schitteren in de vijftiende editie van de Boerinnenkalender. Beide Achterhoekse boerendochters hadden in eerste instantie niet verwacht uitgekozen te worden, maar zijn nu toch in lingerie te zien op de kalender.

ongelukaaltenlichtenvoorde

Motorrijder zwaargewond na mislukte inhaalactie tussen Aalten en Lichtenvoorde

Een motorrijder is woensdagmiddag zwaargewond geraakt bij een aanrijding na een inhaalmanoeuvre op de N313 tussen Aalten en Lichtenvoorde. De weg is tijdelijk afgesloten en de Verkeersongevallenanalyse (VOA) komt ter plaatse.

HaenRots

Achterhoekers Haen en Rots genieten van ‘thuiswedstrijd’ met Jong Oranje

Het was dinsdagavond een spannende voetbalavond op De Vijverberg. Niet voor de Superboeren, maar voor Jong Oranje, dat na bijna zeven jaar terugkeerde in Doetinchem. Met een 4-0 overwinning op Jong Bosnië en Herzegovina stelde Oranje een plek in de play-offs voor het EK veilig. Voor Achterhoekers Mats Rots en Devin Haen was de avond extra bijzonder.

CalleJansen0

Sabattical Calle Janssen, stopt als fractievoorzitter LochemGroen!

Calle Janssen stopt als fractievoorzitter van LochemGroen! én met een actieve rol binnen de lokale politiek in Lochem. Hij maakt een pas op de plaats voor een sabbatical en vertrekt met zijn gezin voor een half jaar naar Spanje en Portugal.

_IMG0981_isselburg_feuerwehr_umzug_blaulichtfahrt

Korpsen uit grensstreek rukken uit voor verhuizing brandweer Isselburg

Brandende fakkels, veel blauwe zwaailichten, vier brandweerwagens en veel Isselburgers op de been. De Isselburgse brandweer verhuisde vrijdag in een optocht naar hun gloednieuwe herbouwde brandweerkazerne. De uitvalsbasis is van betekenis voor de grensstreek. De ruimte kent tevens een opleidcentrum waarmee hulp en bestrijding van incidenten van deze lokale brandweerpost verder reikt dan alleen het blussen van lokale branden.

RichardRoelofs0

Roelofsen na 22 jaar weg bij De Graafschap: ‘Mijn blauwwitte hart blijft voor altijd’

De wegen van Richard Roelofsen en De Graafschap scheiden dit seizoen na 22 jaar. Het contract van de voormalig assistent-trainer en interim hoofdtrainer wordt door de Doetinchemmers niet verlengd vanwege een verschil van inzicht over zijn rol.