gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bouw van 64 studio's bij Elver in Nieuw-Wehl van start

72fc5da1e59fc1c895721f8e070af957

Elver is gestart met de bouw van 64 gloednieuwe studio’s voor hun bewoners op het zorgpark in Nieuw-Wehl. Het nieuwbouwproject bestaat uit acht woningen, waarbij elke woning plaats biedt aan acht studio's. Om de bouw symbolisch van start te laten gaan, hebben een aantal inwoners en betrokken partijen de eerste vloerplaat gelegd.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Dit is een belangrijke mijlpaal in ons meerjarenplan. Het laat zien hoe we samen werken aan een toekomstbestendige woonomgeving voor onze bewoners”, aldus regiomanager Anne Vrijdag. De studio’s zijn bedoeld om stappen te zetten richting de toekomst, waarbij de bewoners meer privacy en ruimte krijgen. Iedere woonruimte wordt voorzien van een eigen studio met eigen sanitair, wat nu nog niet bij elke studio het geval is. De gezamenlijke woonruimtes moeten de ontmoetingen tussen de bewoners bewaren.

De nieuwbouw die nu van start is gegaan is één van de vele projecten waar Elver mee aan de slag gaat. Ze noemen de huidige bouw als de eerste fase van een groot ‘plan’. “Stapsgewijs zullen meer woningen worden vernieuwd, waarbij we aandacht schenken aan een soepel verloop voor bewoners en medewerkers”, aldus Elver.

Het is nog niet bekend wanneer de werkzaamheden worden afgerond.

Lees ook

aadea34a-93e3-4a1d-9a4a-c5584318ceb7

Na veertig jaar sluit Zelhems restaurant: 'We zijn dankbaar voor alle herinneringen'

Restaurant De Chinese Muur in Zelhem sluit op 20 september haar deuren. Op sociale media regent het inmiddels berichten en herinneringen, tot vreugde van de familie Lam.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.17.44 (1)

Máxima ziet in Doetinchem hoe biobased bouwen in de praktijk werkt

Koningin Máxima bracht donderdagmiddag een bezoek aan de Achterhoek. Ze kwam onder meer naar Doetinchem om te zien hoe daar wordt gewerkt met biobased bouwen. In nieuwbouwwijk WeideWald kreeg ze uitleg en een rondleiding over de manier waarop deze duurzame bouwmethode in de stad wordt toegepast.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.07.14

Nieuwste versterkingen De Graafschap: ‘Niet veel aandacht besteed aan huidige resultaten’

De Graafschap weet met welke groep het de rest van het seizoen moet doen. Na een moeizame start met één punt uit vier wedstrijden lijkt een goede klassering voorlopig ver weg. Vrijdag wacht met Heracles Almelo bovendien de huidige koploper. De laatste twee versterkingen Nolan Martens en Paul Reverson richten zich bij hun nieuwe club vooral op de concurrentiestrijd.

RN20260902-9324

Nolan Martens keert terug bij De Graafschap

Rechtsback Nolan Martens keer terug bij De Graafschap. De 22-jarige Belg werd na de winterstop al gehuurd van Excelsior, maar keerde na de play-offs terug naar Rotterdam. Nu keert hij terug naar de Achterhoek en tekent voor drie jaar.

DieperSint20

Borculo krijgt sintstandbeeld voor Rob Dieperink, bedrag binnen zeven uur opgehaald

Borculo krijgt een bronzen standbeeld van Sint Nicolaas als blijvend eerbetoon aan Rob Dieperink. Het streefbedrag van de crowdfunding voor het beeld is woensdag binnen zeven uur behaald. De benodigde 11.500 euro werd daarmee sneller opgehaald dan de initiatiefnemers hadden verwacht.

WhatsApp Image 2026-09-02 at 14.06.47

Koenders in Gaanderen bestaat honderd jaar: ‘We kunnen hier niet zomaar afscheid van nemen’

Familiebedrijf en warenwinkel Koenders in Gaanderen viert donderdag het honderdjarig bestaan. Al drie generaties lang staat de familie Koenders aan het roer van de winkel. Dat de zaak na al die jaren nog altijd een begrip is in Gaanderen, maakt eigenaren Wilbert en Tiny Koenders trots.