gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Böhmer verkozen tot 'Maestro van Silvolde'

1f35df94d104010f89b4decd98c42a86.jpg

Petra Böhmer is zaterdag tijdens een lokale versie van het bekende televisieprogramma verkozen tot de 'Maestro van Silvolde'. In een uitverkochte theaterzaal in het Pakhuus dirigeerde Böhmer volgens de jury het best.

Jasper Hazelaar |
De wedstrijd vond plaats in het kader van het honderdjarig bestaan van Harmonie Sint Raboud. Vijf lokale bekendheden streden om de de winst bij de Maestro-wedstrijd. Naast Böhmer, deden ook Liselle Willemsen, Susanne van der Kemp, Jos Holthausen en Bert Navis mee. Zij kregen de opdracht om het harmonieorkest van Sint Radboud te dirigeren. Böhmer deed dit volgens de jury uiteindelijk het best en kreeg van voorzitter Tonnie Geerts de gouden baton uitgereikt.

Naast de Maestro-verkiezing, organiseert Harmonie Sint Raboud dit jaar nog meer actviteiten vanwege de honderdste verjaardag. Het honderdste jubileumjaar wordt op zaterdag 17 december afgesloten met een concert. De vereniging maakt hier binnenkort meer over bekend.

Foto: Henk van Raaij

Lees meer over:

| |

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.