gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bewoners blussen woningbrand zelf en redden dieren uit huis in Gaanderen

d54e515e71f56364b11b041495d39a65

Op de slaapkamer van een woning in Gaanderen is donderdagavond een kleine brand ontstaan. Bij de brand vielen geen gewonden, wel zijn de bewoners nagekeken vanwege het inademen van rook. Zij moesten hun huisdieren nog uit het huis halen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De brand ontstond rond 19.15 uur in de woning aan de Lijsterstraat. Omwonenden dachten dat de bewoners de woning niet wilden verlaten, hierom werd er snel opgeschaald naar een middelbrand. Echter bleek later dat de bewoners hun huisdieren uit het pand wilden redden en dat ze de brand zelf al aan het blussen waren. De huisdieren en de bewoners zijn later opgevangen door buurtbewoners.

De aangekomen brandweerlieden hebben de brand nog wel nageblust, ondanks de bluswerkzaamheden van de bewoners zelf. De bewoners zijn gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis, de jonge kinderen hebben een traumabeertje gekregen.

Lees ook

BoumansStopt0

Boumans stopt met gemengde gevoelens als burgemeester: ‘Ik heb hier mezelf kunnen zijn’

Na bijna tien jaar als burgemeester neemt Mark Boumans per 1 december afscheid van de gemeente Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Het nieuws kwam hard aan bij de gemeenteraad. Boumans vertrekt met gemengde gevoelens: “Dit stadhuis, de stad, dat voelt als een warme en goed passende jas.”

Vrije grensovergang

Grenscontrolefuik Beek na twee jaar weggehaald: 'Lekker doorrijden'

Geen dagelijkse files meer, geen oponthoud meer voor vrachtwagenchauffeurs. Alle extra verkeersborden, pijlwagens en andere afzettingen bij de grensovergang Beek/Elten zijn weggehaald. De snelweg A12/A3 is vrijdagochtend, 25 september, in alle vroegte weer volledig vrijgegeven.

Boumans

Mark Boumans stopt als burgemeester van Doetinchem

Mark Boumans stopt per 1 december als burgemeester van Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Hij gaat aan de slag als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag.

MarkDiemers0

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

Scheepvaart0

IJssel in de Achterhoek deels eenrichtingsverkeer door extreem laag water

Schepen kunnen vanaf vrijdag op de IJssel tussen Zutphen en Westervoort nog maar één kant op varen. Door het lage water is de vaargeul op sommige plekken te smal en te ondiep voor tweerichtingsverkeer, meldt Rijkswaterstaat. Schepen mogen alleen nog richting Arnhem varen.

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.