gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bewoners blussen woningbrand zelf en redden dieren uit huis in Gaanderen

d54e515e71f56364b11b041495d39a65

Op de slaapkamer van een woning in Gaanderen is donderdagavond een kleine brand ontstaan. Bij de brand vielen geen gewonden, wel zijn de bewoners nagekeken vanwege het inademen van rook. Zij moesten hun huisdieren nog uit het huis halen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De brand ontstond rond 19.15 uur in de woning aan de Lijsterstraat. Omwonenden dachten dat de bewoners de woning niet wilden verlaten, hierom werd er snel opgeschaald naar een middelbrand. Echter bleek later dat de bewoners hun huisdieren uit het pand wilden redden en dat ze de brand zelf al aan het blussen waren. De huisdieren en de bewoners zijn later opgevangen door buurtbewoners.

De aangekomen brandweerlieden hebben de brand nog wel nageblust, ondanks de bluswerkzaamheden van de bewoners zelf. De bewoners zijn gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis, de jonge kinderen hebben een traumabeertje gekregen.

Lees ook

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.

JETTEN

VNG Jaarcongres strijkt neer in de Achterhoek: ‘Geweldig voor de hele regio’

De Achterhoek is dit jaar het decor van het jaarlijkse VNG-congres. Duizenden bestuurders uit het hele land komen twee dagen samen om te netwerken en belangrijke thema’s te bespreken. Onder hen zijn koningin Máxima en minister-president Rob Jetten. Zij werden ontvangen met typisch Achterhoekse tradities, met onder meer een fanfare, de Slag om Grolle en het bloemencorso.

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Inspreekster na benoeming nieuwe wethouder asielopvang: ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’

De inspreekster tegen de komst van een opvang voor ontheemde Oekraïners in Neede feliciteerde de nieuwe wethouder Erwin Versteeg op site van Nieuws uit Berkelland na diens benoeming. ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’, aldus Claudia Eikelboom-Steinhoff.