gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bewoners blussen woningbrand zelf en redden dieren uit huis in Gaanderen

d54e515e71f56364b11b041495d39a65.jpg

Op de slaapkamer van een woning in Gaanderen is donderdagavond een kleine brand ontstaan. Bij de brand vielen geen gewonden, wel zijn de bewoners nagekeken vanwege het inademen van rook. Zij moesten hun huisdieren nog uit het huis halen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De brand ontstond rond 19.15 uur in de woning aan de Lijsterstraat. Omwonenden dachten dat de bewoners de woning niet wilden verlaten, hierom werd er snel opgeschaald naar een middelbrand. Echter bleek later dat de bewoners hun huisdieren uit het pand wilden redden en dat ze de brand zelf al aan het blussen waren. De huisdieren en de bewoners zijn later opgevangen door buurtbewoners.

De aangekomen brandweerlieden hebben de brand nog wel nageblust, ondanks de bluswerkzaamheden van de bewoners zelf. De bewoners zijn gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis, de jonge kinderen hebben een traumabeertje gekregen.

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.