Ulft, Netherlands

Bestuurders botsen op bedrijventerrein in Lichtenvoorde

Twee bestuurders zijn donderdag aan het begin van de avond op elkaar gebotst op een bedrijventerrein in Lichtenvoorde. Ondanks flinke blikschade raakte geen van de inzittenden gewond.
Redactie REGIO8 | 22 december 2022 18:40 | Aangepast op 22 december 2022 18:40
Het ongeluk gebeurde even na 17.00 uur op de kruising van de Galileïstraat en de James Wattstraat. De bestuurder van een busje en een automobiliste botsten daar na een voorrangsfout op elkaar. Het busje schoot na de botsing een heg in bij een woning.

Ondanks de impact, hoefde geen van de betrokkenen na het ongeval mee naar het ziekenhuis. De voertuigen raakten flink beschadigd en moesten worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Lichtenvoorde|

Meest gelezen

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Redactie REGIO8 | 2 jan 2026 12:07

Lees ook

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Vrachtwagenbrand snel geblust in Lichtenvoorde

Een brand in een geparkeerde vrachtwagen in Lichtenvoorde is vrijdagochtend snel geblust. De oorzaak...

Minderjarige zwaargewond na vuurwerkongeval in Lichtenvoorde

Een minderjarig persoon is woensdagavond in Lichtenvoorde zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is me...

Explosieven aangetroffen in Lichtenvoorde, vijftig woningen ontruimd

Midden in een woonwijk in Lichtenvoorde zijn vrijdag aan het eind van de middag explosieven gevonden...

Bestuurder botst op geparkeerde bus in Lichtenvoorde

Een automobilist is maandagochtend op een geparkeerde bus gebotst in Lichtenvoorde. De bestuurder is...

Woningbrand aan Aaltenseweg in Lichtenvoorde

Aan de Aaltenseweg in Lichtenvoorde is zondagmiddag de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand. B...