gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder van auto opgepakt na dodelijk ongeval bij Zeddam

b0182693eeb94eb1119c87336b0f6b2f

Ook de derde persoon die door de politie werd gezocht na de dodelijke aanrijding bij Zeddam van zondag is gevonden. De 23-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats, de bestuurder, werd opgespoord in de Duitse grensplaats Kleef en met hulp van pepperspray aangehouden.

Redactie REGIO8 |
De verdachte was één van de drie inzittenden van het voertuig dat op een motorrijder botste op de Drieheuvelenweg. De 67-jarige bestuurder van de motor, een man uit 's-Heerenberg, overleed aan de gevolgen daarvan. Een 62-jarige vrouw uit dezelfde plaats raakte ernstig gewond. Dezelfde dag werden nog twee andere verdachten aangehouden. Het ging om een 24-jarige man uit Doetinchem en een 28-jarige Litouwer. Naar de derde verdachte, volgens de politie de bestuurder, werd sinds het dodelijk ongeval gezocht.

De politie meldt dinsdag dat ook deze man is gevonden. In samenwerking tussen de Duitse en Nederlandse politie en de Koninklijke Marechaussee werd de verdachte opgespoord in Kleef. "Toen de collega’s hem wilden aanspreken ging hij er opnieuw, te voet, vandoor", meldt de politie. "De man is uiteindelijk, met behulp van onder andere pepperspray, onder controle gebracht en aangehouden. Hij is overgebracht naar het politiebureau in Kleef."

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Bruga70

Duitsers gebruiken plastic en aarde en minder beton en staal voor viaducten over A3

Nog één keer krijgt het grensverkeer op de A12 richting Duitsland te maken met een volledige afsluiting van de A3 bij Emmerich. Na de zomervakantie worden daar de laatste twee van de vijf vernieuwde viaducten ingehesen op de staanders van kunststof en aarde. Volgens wegbeheerder Autobahn GmbH blijft de hinder opnieuw beperkt tot slechts één weekend, dankzij een nieuwe bouwtechniek die de vernieuwing van bruggen sneller maakt.

IMG_0213

‘Angst slechte raadgever, als gemeente niet laten chanteren’

95 sociale huurwoningen in Ruurlo, Borculo en Neede. Een prachtig bouwplan, daar is iedereen het over eens. De kneep zit ’m in de aankoop van vijftien modulaire woningen voor ontheemde Oekraïners in Ruurlo, waar een tiental buurtbewoners niet permanent op zit te wachten.

regen10

Code geel van kracht: stevige onweersbuien verwacht

Code geel is afgegeven in de Achterhoek. Veel wind en stevige onweersbuien worden verwacht deze woensdagmiddag- en avond. Net als dinsdag kunnen hagel en windstoten optreden, waarschuwt het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI).

Joost van Oostrum

CDA ziet als tik op de vingers bedoelde motie juist omarmd worden

De fractie van Samen voor Berkelland (SvB) heeft in schriftelijke vragen de termen ‘Inheemse Berkellanders’ en ‘uitheemse bevolking’ gebezigd. Dat leverde niet alleen een afkeurende reactie van burgemeester Joost van Oostrum op, maar ook een motie van het CDA. Maar die tik op de vingers werd juist omarmd; niet alleen SvB maar álle zes fracties dienden het CDA-voorstel mede in.

Motorvierdaagse10

Ruim zestig motorrijders van start tijdens Achterhoekse motorvierdaagse

Nu de avondvierdaagses in de regio erop zitten, is het de beurt aan de motorrijders. Dinsdagavond trapten vier motorverenigingen uit de regio in Vorden de motorvierdaagse af. Tijdens dit evenement rijden deelnemers dagelijks een tocht van honderd kilometer. De tocht begon bij het clubgebouw van de 'Graafschaprijders' in Vorden.

bal de graafschap

De Graafschap start competitie in Helmond: Jong AZ eerste tegenstander in Doetinchem

De Graafschap speelt op zondag 9 augustus in Helmond de eerste wedstrijd van het achtste seizoen op rij in de eerste divisie. De eerste thuiswedstrijd is op maandagavond 17 augustus tegen Jong AZ. De KNVB heeft woensdagochtend het concept competitieprogramma bekendgemaakt.