gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder van auto opgepakt na dodelijk ongeval bij Zeddam

b0182693eeb94eb1119c87336b0f6b2f

Ook de derde persoon die door de politie werd gezocht na de dodelijke aanrijding bij Zeddam van zondag is gevonden. De 23-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats, de bestuurder, werd opgespoord in de Duitse grensplaats Kleef en met hulp van pepperspray aangehouden.

Redactie REGIO8 |
De verdachte was één van de drie inzittenden van het voertuig dat op een motorrijder botste op de Drieheuvelenweg. De 67-jarige bestuurder van de motor, een man uit 's-Heerenberg, overleed aan de gevolgen daarvan. Een 62-jarige vrouw uit dezelfde plaats raakte ernstig gewond. Dezelfde dag werden nog twee andere verdachten aangehouden. Het ging om een 24-jarige man uit Doetinchem en een 28-jarige Litouwer. Naar de derde verdachte, volgens de politie de bestuurder, werd sinds het dodelijk ongeval gezocht.

De politie meldt dinsdag dat ook deze man is gevonden. In samenwerking tussen de Duitse en Nederlandse politie en de Koninklijke Marechaussee werd de verdachte opgespoord in Kleef. "Toen de collega’s hem wilden aanspreken ging hij er opnieuw, te voet, vandoor", meldt de politie. "De man is uiteindelijk, met behulp van onder andere pepperspray, onder controle gebracht en aangehouden. Hij is overgebracht naar het politiebureau in Kleef."

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

SupermarktBerghLidl

Montferland en Lidl op één lijn, ontwikkeling ’s-Heerenberg-Oost stap verder

De verhuizing van de Lidl in ’s-Heerenberg van de Emmerikseweg naar De Bongerd in ’s-Heerenberg-Oost is een stap dichterbij. De gemeente Montferland heeft ingestemd met aangepaste voorwaarden van de supermarktketen. Lidl moet nu met de grondeigenaren in gesprek om de benodigde grond in handen te krijgen.

Scootmobiel30

Senioren oefenen in Eefde met scootmobiel: ‘Dat vinden ze best eng’

Een tiental senioren deed dinsdagochtend mee aan een scootmobielopfriscursus bij dorpshuis Het Hart in Eefde. Het vervoersmiddel is voor veel mensen op leeftijd essentieel om zelfstandig op pad te blijven gaan, toch ziet cursusgever Philip Stempels dat het voor sommige deelnemers wel spannend is.

WhatsApp Image 2026-10-29 at 09.41.07

Doetinchem wil fietspaden twee jaar eerder aanpakken voor ruim miljoen euro

Gemeente Doetinchem wil extra geld in de begroting van 2027 vrijmaken om fietspaden op met name De Huet eerder aan te kunnen pakken. Het college wil daar ruim een miljoen euro aan besteden.

Kip1

Per direct landelijke ophokplicht voor pluimvee na uitbraken vogelgriep

Pluimveehouders in de Achterhoek en de rest van Nederland moeten hun kippen en ander pluimvee per direct binnenhouden. Staatssecretaris Silvio Erkens (Landbouw, VVD) heeft een landelijke ophok- en afschermplicht ingesteld na drie uitbraken van vogelgriep in korte tijd. Met de maatregel wil het kabinet voorkomen dat het besmettelijke virus zich verder verspreidt.

Orion

Orion Stars door na tweede ronde Champions League na winst in Noord-Macedonië

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond met 2-3 gewonnen van UGD Stip. Door de winst in de return in Noord-Macedonië hebben de Doetinchemmers het avontuur in de Champions League verlengd.

PontbaasDirkWijers0

Dirk Wijers viert halve eeuw als pontbaas van Bronkhorsterveer: 'Je kunt hier van alles doen'

Al vijftig jaar staat Dirk Wijers aan het roer van een van de belangrijkste verbindingen tussen de Veluwe en de Achterhoek. De 74-jarige Bronkhorster pontbaas heeft in die halve eeuw ontelbare mensen van de ene naar de andere oever gebracht. De stoïcijnse pontbaas werd woensdagochtend met een smoesje naar Herberg De Gouden Leeuw gelokt, waar hij ter ere van zijn vijftigjarig jubileum in het zonnetje werd gezet.