Ulft, Netherlands

Bestuurder van 45-kilometerwagen eindigt in sloot bij Harreveld

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
De bestuurder van een 45-kilometerwagen is maandagochtend in een sloot terechtgekomen in het buitengebied van Harreveld. De man raakte niet gewond bij het eenzijdige ongeval.
Jasper Hazelaar | 19 februari 2024 11:49 | Aangepast op 19 februari 2024 11:49
De bestuurder reed iets voor 10.00 uur over de Manschotterweg in het buitengebied toen het misging. Door onbekende oorzaak raakte hij ter hoogte van de kruising met de Wolterij van de weg af. De man kwam uiteindelijk met zijn voertuig op de zijkant in een sloot terecht.

Toen de politie als eerste hulpdienst ter plaatse kwam, zat de man nog in het voertuig. Agenten hebben hem eruit gehaald tot de ambulancemedewerkers ter plaatse waren. Hij hoefde uiteindelijk niet mee te worden genomen naar het ziekenhuis.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Harreveld|Politie|

Lees ook

Slijpwerkzaamheden zorgen voor hooibrand op boerderij Ruurlo

Slijpwerkzaamheden hebben maandagmiddag een hooibrand veroorzaakt op een boerderij aan de Modijk in ...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Politie bouwt ‘powerbank ter grootte van een zeecontainer’ voor grensregio

Wat gebeurt er als bij een grote brand, storm, stroomstoring of grensoverschrijdende ramp ineens de ...

Weer explosies in Doetinchem: schade aan zeven woningen

In de nacht van maandag op dinsdag zijn er weer explosies geweest in Doetinchem. Bij zeven woningen ...