Een automobilist is zaterdagnacht op de Broekhuizerstraat in Wehl rechtdoor over de rotonde gereden en in de sloot beland. De inzittenden zijn er na het ongeval vandoor gegaan.
Eveline Zuurbier | 16 oktober 2026 12:24
Hidde Vinkenvleugel | 13 oktober 2026 12:30
Redactie REGIO8 | 14 oktober 2026 16:48
Meer dan driehonderd atleten gingen zaterdag tot het gaatje in de SSP-hal in Ulft. Tijdens de Hybrid Achterhoek combineren de deelnemers hardlopen met verschillende kracht- en conditieoefeningen. Organisator Bram de Vries krijgt energie van al die fanatiekelingen.
26 uur lang jagen op vossen en daarbij diverse opdrachten uitvoeren om punten te behalen, dat is het doel van de Jotihunt. Honderden scouts van negen Achterhoekse verenigingen deden dit weekend tijdens de 25e editie van dit evenement een gooi naar de winst.
De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt vanwege flinke rookontwikkeling in een woning aan het Rodingsveen in ’s-Heerenberg. De rook ontstond door kortsluiting in een stopcontact. Er raakte niemand gewond.
Een 54-jarige man uit Doetinchem is veroordeeld voor het proberen te verkrachten en het mishandelen van zijn ex. De man heeft een gevangenisstraf gekregen van twee jaar, waarvan tien maanden voorwaardelijk.
Hoewel het CBR een nieuwe locatie voor praktijkexamens in Doetinchem lijkt te hebben gevonden, is er nog altijd geen mogelijkheid voor Achterhoekers om in de regio hun theorie-examen af te leggen. Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) ziet geen aanleiding om daar verandering in te brengen.
De Berkelland Rally kan op 21 november doorgaan. Tot voor kort ontbrak nog een vergunning, maar de benodigde vergunningen zijn inmiddels verleend. ‘Alle seinen staan op groen’, schrijft de organisatie. De rally vormt de seizoensfinale van het Nederlands Rallykampioenschap.