gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder rijdt lantaarnpaal uit grond bij eenzijdig ongeval in Drempt

f2720908ffe318d308dabdf48b03d5c5

Een eenzijdig ongeval in Drempt heeft zaterdag aan het einde van de middag een behoorlijke ravage opgeleverd. De bestuurder reed hierbij een lantaarnpaal uit de grond.De precieze oorzaak van het eenzijdige ongeval is nog niet bekend.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Rond 16.15 uur verloor de bestuurder de controle over zijn voertuig op de N317 ter hoogte van het tankstation. Hij raakte met zijn auto zowel een lantaarnpaal als een verkeersbord. De auto, die zwaar beschadigd raakte, kwam tot stilstand in de berm. Het ambulancepersoneel heeft de bestuurder ter plaatse gecontroleerd en behandeld, maar een ziekenhuisbezoek bleek niet noodzakelijk.

De brandweer heeft de auto veiliggesteld, waarna deze door een bergingsbedrijf werd weggesleept. Zowel de lantaarnpaal als het verkeersbord liepen aanzienlijke schade op en zullen op een later moment worden gerepareerd.

Lees ook

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.

112MisterwegBlur

Twee motorrijders gewond bij ongeval in Winterswijk

Bij een verkeersongeval op de Misterweg in het buitengebied van Winterswijk zijn vrijdagochtend twee motorrijders gewond geraakt. De weg is tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en bergingswerkzaamheden.