gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder gewond na eenzijdig ongeval, N315 tussen Zelhem en Ruurlo afgesloten

0606e5cf5dc2ab28d75b9dac474a2a80.jpg

Bij een eenzijdig ongeval tussen Zelhem en Ruurlo is woensdagochtend een man gewond geraakt. De weg is afgesloten vanwege een onderzoek naar de toedracht.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 11.00 uur op de Zelhemseweg, de N315. De bestuurder was onderweg vanaf Zelhem richting Ruurlo. In een bocht verloor hij de macht over het stuur en raakte hij van de weg. Hij botste met zijn auto tegen een boom en schoot hierdoor de weg over. Uiteindelijk kwam het voertuig tot stilstand in de berm.

Op de melding kwamen meerdere hulpdiensten af, waaronder twee ambulances, een brandweerwagen en meerdere politiewagens. De man is uit de auto gehaald en met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.

De Verkeersongevallenanalyse (VOA) van de politie is ter plaatse gekomen om onderzoek te doen naar de toedracht van het ongeval. De N315 is naar verwachting enkele uren afgesloten.

Lees ook

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.

kerk silvolde2.jpg

Oranjetempel Silvolde mag niet open tijdens nachtwedstrijden Oranje

Zes keer was de Oranjetempel in Silvolde stijf uitverkocht tijdens het EK van 2024. Honderden Oranjesupporters keken samen naar de wedstrijden van het Nederlands elftal in de Silvoldse kerk. Dit WK wordt het wat lastiger, voor nachtwedstrijden krijgt de tempel tot onbegrip en frustratie geen ontheffing.

87c9b5b85dc06c68242858fcdf1be369.jpg

Afspraken wegaanpassingen Slingeland Ziekenhuis rond: miljoeneninvestering nodig

De veelbesproken wegaanpassingen rond het nieuwe Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem aan de A18 gaan definitief door. Er komt onder meer een extra afslag vanaf de snelweg en meerdere rijbanen worden aangepast om de verwachte verkeersdrukte in goede banen te leiden.

Graafschap Vrouwen voor promotiewedstrijd 2026.jpeg

Vrouwen van De Graafschap op drempel van eredivisie: ‘Gezonde sinterklaasspanning’

De vrouwen van De Graafschap staan voor de allesbeslissende wedstrijd van het seizoen. In Amsterdam promoveert het team van trainer Timo Kleinhesselink bij winst naar de eredivisie. Daarmee kan de doelstelling voor de Doetinchemse dames uitkomen: binnen twee jaar naar het hoogste niveau.

WhatsApp Image 2026-05-21 at 21.43.22.jpeg

Nieuwe wethouders Oude IJsselstreek: gemiddelde leeftijd college flink omlaag

Oude IJsselstreek heeft als eerste Achterhoekse gemeente een nieuw college geïnstalleerd. Lokaal Belang, PvdAGroenLinks, CDA en VVD zijn eruit, met deze vijf wethouders gaan ze het de komende vier jaar doen. Waar de eerste twee partijen drie oudgedienden inzetten, komen de VVD en het CDA met twee jonge nog onervaren wethouders. De gemiddelde leeftijd van het college gaat hiermee van ongeveer 59 naar 49 jaar.

FietsBingo40.jpg

Bingo en opfriscursus: aandacht voor fietsveiligheid in Doetinchem

De Nationale Doortrapdagen zijn woensdag afgetrapt bij de Verse Kers in Wehl. Dit gebeurde met een fietsbingo door Doetinchem gericht op senioren. Deelnemers kunnen de komende tijd langs verschillende ondernemingen om stickers te halen, met als belangrijkste doel: ouderen die zo lang mogelijk veilig blijven fietsen. En natuurlijk om bingo te krijgen.