gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder gewond na eenzijdig ongeval, N315 tussen Zelhem en Ruurlo afgesloten

0606e5cf5dc2ab28d75b9dac474a2a80

Bij een eenzijdig ongeval tussen Zelhem en Ruurlo is woensdagochtend een man gewond geraakt. De weg is afgesloten vanwege een onderzoek naar de toedracht.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 11.00 uur op de Zelhemseweg, de N315. De bestuurder was onderweg vanaf Zelhem richting Ruurlo. In een bocht verloor hij de macht over het stuur en raakte hij van de weg. Hij botste met zijn auto tegen een boom en schoot hierdoor de weg over. Uiteindelijk kwam het voertuig tot stilstand in de berm.

Op de melding kwamen meerdere hulpdiensten af, waaronder twee ambulances, een brandweerwagen en meerdere politiewagens. De man is uit de auto gehaald en met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.

De Verkeersongevallenanalyse (VOA) van de politie is ter plaatse gekomen om onderzoek te doen naar de toedracht van het ongeval. De N315 is naar verwachting enkele uren afgesloten.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-04 at 10.55.09

Van lawinepijlen tot sterretjes: inleveractie Lochem drukbezocht ondanks Achterhoekse blinde vlek

Vuurwerk is nu echt verboden in Nederland. Maar juist in de Achterhoek is nog maar weinig mogelijkheid om dat vuurwerk in te leveren. Om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen, rijdt er daarom een vuurwerkbus door Nederland. Vrijdagochtend staat hij in Lochem, later nog in Zutphen en Enschede. Daarmee is de Achterhoek een blinde vlek op die kaart.

Stadhuis doetinchem

Inwoners delen zorgen over sociale veiligheid in Doetinchem: 'Sommige plekken liever vermijden'

Donkere fietspaden, overlast door drugsgebruikers, verwarde of verkeerd begrepen personen en intimidatie op straat. Dat kwam naar boven tijdens drie gespreksavonden over sociale veiligheid in de gemeente Doetinchem. Inwoners deelden uiteenlopende situaties en plekken waar zij zich niet veilig voelen.

SluisEefde0

Sluis bij Eefde kan vaker worden gebruikt: van vijf naar tien doorvaarmomenten

Rijkswaterstaat verhoogt vanaf maandag het aantal momenten waarop schepen door de sluis bij Eefde kunnen varen. Het aantal schuttingen wordt uitgebreid van vijf naar tien per dag. De verruiming is mogelijk doordat het waterpeil van de IJssel de afgelopen week verder is gestegen.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met ideaal terrasweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij Landwinkel Luemers in Ulft voorspelt de weerboer een ideaal weekend om het terras op te gaan.

A12

Verkeer richting Achterhoek moet omrijden door werkzaamheden A12

De A12 is tussen knooppunt Velperbroek en aansluiting Beek op de nacht van donderdag 10 september 21.00 uur tot vrijdag 11 september 05.00 uur deels afgesloten wegens wegwerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-09-04 at 10.25.59

Fietser gewond na aanrijding in Lichtenvoorde

Een fietser is vrijdagochtend in Lichtenvoorde aangereden door een auto. Het slachtoffer is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.