Ulft, Netherlands

 

Bestuurder eindigt in sloot naast de A18

Een automobilist is vrijdag aan het begin van de avond van de snelweg A18 afgeschoten en ondersteboven in de berm terecht gekomen. Hij is met de schrik vrij gekomen.
Redactie REGIO8 | 9 september 2022 20:03 | Aangepast op 9 september 2022 20:03
Het ongeluk gebeurde iets voor 19.30 uur. De automobilist reed vanuit Doetinchem richting Varsseveld toen hij ter hoogte van Gaanderen vermoedelijk door het natte wegdek van de snelweg afraakte. Hij reed door een wildrooster heen en eindigde ondersteboven in een naast de A18 gelegen sloot.

De bestuurder kon na het ongeval op eigen gelegenheid uit zijn voertuig komen en hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Het overige verkeer ondervond weinig hinder van het incident.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

A18|112Achterhoek|Gaanderen|

Meest gelezen

Negen jaar cel geëist tegen vrouw die Ben doodreed

Davie Klein Gunnewiek | 14 mrt 2023 21:48

Lees ook

Aanrijding met bus bij station Varsseveld

Een auto is maandagochtend ernstig beschadigd geraakt in Varsseveld door een aanrijding met een lijn...

Steen door ruit van woning in Varsseveld

Onbekenden hebben tijdens de jaarwisseling met een steen een ruit ingegooid in Varsseveld en hierbij...

Kind belt brandweer voor brand in garage

Aan de Oldenoord in Zelhem is zondagmiddag een brand ontstaan in een garage van een woning. De brand...

Botsing na voorrangsfout bij Gendringen

Twee auto's zijn zondagmiddag op elkaar gebotst op een kruising in het buitengebied van Gendringen. ...

Geen gewonden na woningbrand in Vorden

In een woning in het centrum van Vorden is maandagavond brand ontstaan. Geen van de aanwezigen is da...

Achterhoek zet zich schrap voor storm

Het KNMI geeft voor vrijdagmiddag en avond code oranje af voor de Achterhoek. De verwachte storm Eun...