gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bestuurder (26) rijdt op verjaardag auto in de prak bij Varsseveld

315f84ce68786c19f7c2f3e0b645f2b8

Bij een ongeluk met twee voertuigen op de N18 bij Varsseveld zijn allebei de bestuurders met de schrik vrijgekomen. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 21.30 uur op de kruising van de N318 en de N18 ter hoogte van Varsseveld. Een automobilist komende vanaf Lichtenvoorde wil vanaf de N18 de N318 op rijden richting Aalten. Een andere bestuurder is onderweg op de Twente Route in de richting van Lichtenvoorde. Op de kruising komen beide voertuigen hard met elkaar in aanraking. Een van de bestuurders is vermoedelijk door rood gereden.

De bestuurders probeerden elkaar nog te ontwijken maar het mocht niet baten. Een van de automobilisten schoot met zijn voertuig door en kwam uiteindelijk tot stilstand in een berm. Beide voertuigen liepen behoorlijke schade op en moesten worden afgesleept, maar alle inzittenden kwamen met de schrik vrij.

Voor de bestuurder van de gele auto, een 26-jarige man uit Hengelo (O), kwam het ongeluk op een vervelend moment. Hij vierde zondag zijn verjaardag en zag zijn auto total loss afgesleept worden.

Lees ook

25-DSC09594

De Graafschap doet zaken met Juventus: Italiaan Gabriele Finocchiaro gehuurd

De Graafschap neemt Gabriele Finocchiaro op huurbasis over van de Italiaanse grootmacht Juventus. De Doetinchemmers hebben een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-18 at 14.47.58

Brommobiel botst tegen gevel van woning in Winterswijk aan

Een brommobiel is dinsdagmiddag tegen een woning in Winterswijk gebotst. De raam van de woning liep hierbij schade op, de bestuurder van het voertuig is naar het ziekenhuis gebracht.

BijDoortje10

Ettense huiskamer Bi-j Doortje verhuist naar kerk: ‘Nu nog een biljart’

Wie helpt de Ettense Huiskamer Bi-j Doortje aan een biljart? Alle kleine beetjes helpen. Dat is eigenlijk de oproep van het initiatief na de verhuizing van de kantine van v.v. Etten naar het café in de vernieuwde Martinuskerk. “De mensen kunnen sjoelen, kaarten maken, kaarten, rummikuppen, knutselen, eigenlijk alles wat ze willen, nu nog een biljart”, zegt Jan Slutter als vrijwilliger.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde komende tijd nog dicht: 'Langere periode met regen nodig'

Het sluizencomplex in Eefde blijft nog tot in ieder geval dit weekend dicht. Vanwege de aanhoudende droogte kwam het waterpeil onder de ondergrens, die op 9,10 meter NAP ligt en werd scheepvaart verboden op het Twentekanaal.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593

Ook 'vriend' die Lisanne doodstak in hoger beroep

De 26-jarige man uit Ulft, die twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne doodstak in haar huis in Hoog-Keppel, vecht zijn straf aan. De man werd in juli veroordeeld tot TBS met dwangverpleging maar gaat in beroep tegen deze straf. Eerder ging het Openbaar Ministerie ook al in hoger beroep.