Berends was vrijdagmorgen te gast tijdens het bloemencorso in Winterswijk en reed met Bengevoord mee in de koets tijdens de optocht. Hij vroeg Bengevoord voor een tweede termijn als burgemeester en maakte op de tribune, voorafgaand aan het corso, bekend dat de burgervader zijn verblijf in Winterwijk wil verlengen. Uiteraard moet de gemeenteraad nog instemmen.
Bengevoord werd op 21 april 2017 geïnstalleerd, met zijn 32 jaar was hij destijds de jongste burgemeester van Nederland. "De afgelopen jaren zijn voorbij gevlogen", zegt Bengevoord. "Ik ga nog elke dag met veel energie met raad, college en organisatie aan de slag om samen met de inwoners Winterswijk en de buurtschappen een stukje mooier te maken."
Geboorteplaats
Het feit dat hij in Winterswijk burgemeester is maakt het specialer voor Bengevoord: "Het blijft bijzonder dit in je geboorteplaats te mogen doen. Ik ga hier graag samen met de raad over in gesprek."
Foto: REGIO8 (archief)