gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bedrijf achter de Achterhoekse sokken is overgenomen

19b80f3d3ec584489cac3dfe152fa227

Het bedrijf Trots op de Achterhoek, onder meer bekend van de sokken in de kleuren van de Achterhoekse vlag, is overgenomen door Sterkmakers. Huidig eigenaar Dion Teloh blijft betrokken als ambassadeur, maar kiest ervoor om fulltime actief te blijven voor het Doetinchemse sportbedrijf Sport-ID.

Jasper Hazelaar |
“Voor mij is het na 3,5 jaar een mooi moment om een stapje terug te doen”, zegt Teloh, die met zijn functie bij het Doetinchemse sportbedrijf en zijn rol bij het bedrijf de afgelopen jaren behoorlijk geleefd werd. Trots op de Achterhoek ontstond in 2019 toen het ontwerp van de Achterhoekse vlag rechtenvrij ter beschikking werd gesteld. Dit gebeurde na een wedstrijd vanuit De Feestfabriek. “Daar zijn we ze ook heel dankbaar voor”, zegt Teloh, die denkt dat zijn producten hebben bijgedragen aan het vermarkten van de regio. “Of het in Den Helder of Texel is, van Groningen tot Limburg, het gaat overal heen. Het is leuk om te zien dat Achterhoekers die op andere plekken wonen zich nog steeds zo verbonden voelen met de regio.”

Wat begon met de verkoop van Achterhoekse sokken is uitgeroeid tot een volwaardig bedrijf, waar binnenkort ook een nieuwe medewerker wordt aangenomen om Teloh te vervangen. Het assortiment bestaat onder meer uit puzzels, mutsen, sjaals, deurmatten en slippers. Inmiddels zijn er verspreid door de regio meer dan dertig verkooppunten voor Trots op de Achterhoek. “Ik blijf achter de schermen betrokken om advies te geven”, zegt Teloh over zijn rol als ambassadeur. “Zo komen er aankomend jaar weer een paar unieke Achterhoekse producten bij.”

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.